قاتل برادر محاکمه می‌شود
کد خبر: 1006061
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Din
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
پسر جوانی که در درگیری برادر بزرگش را به قتل رسانده‌بود، پس از گرفتن رضایت از اولیای‌دم به زودی از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۱۳ اسفند‌سال‌۹۸، مأموران پلیس تهران از درگیری دو‌برادر در خیابان شاهین‌شمالی باخبر و راهی محل شدند. اولین بررسی‌ها نشان داد، پسر جوان به نام اشکان در درگیری با برادرش به نام سیامک بر اثر ضربه چاقو زخمی و به بیمارستان عرفان منتقل شده‌است. تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه از بیمارستان‌خبر رسید اشکان بر اثر شدت خونریزی‌ها فوت کرده است.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، سیامک به اتهام قتل عمد بازداشت شد. او با اقرار به جرمش در شرح ماجرا گفت: چند روز قبل یک نفر قفل گوشی تلفن همراه و لپ‌تاپ اشکان را باز کرده و آن‌ها را چک کرده‌بود. برادرم فکر می‌کرد من اینکار را کرده‌ام.

آن روز من و اشکان در خانه تنها بودیم و اشکان مشروب خورده بود و حال طبیعی نداشت. نزدیک ظهر از خواب بلند شدم و رفتم کمی غذا گرم کنم که یکدفعه برادرم آمد و گفت: «سرت را از زندگی من بیرون بکش!» گفتم اشتباه می‌کنی و من در مسائل خصوصی تو دخالت نمی‌کنم، اما قبول نکرد.

او مدام داد و فریاد می‌کشید و بهانه می‌گرفت. وقتی دیدم نمی‌توانم او را آرام کنم با پلیس‌۱۱۰ تماس گرفتم. دقایقی بعد پدر ومادرم همزمان با مأمور پلیس به خانه رسیدند. مقابل در رفتم و موضوع را به مأمور پلیس گفتم و سپس همراه پدرم برای اینکه اشکان را آرام‌کنیم، داخل خانه رفتیم. صحبت با او بی‌فایده بود و اشکان یکباره صندلی میز ناهارخوری را برداشت تا به طرفم حمله کرد. صندلی را از دستش گرفتم، اما این بار چاقو را از آشپزخانه برداشت و به سمت من حمله کرد. در حالی که چاقو را از دستش گرفته‌بودم، او به دختر مورد علاقه‌ام فحاشی کرد که عصبانی شدم و چند ضربه به او زدم.

برادر مقتول در حالیکه اشک می‌ریخت با اظهار پشیمانی از قتل برادر بزرگش گفت: اشکان دچار جنون شده‌بود و رفتارش غیر قابل کنترل بود و وقتی به دختر مورد علاقه‌ام فحاشی کرد، نتوانستم خودم را کنترل کنم که مقابل چشم پدر و مادرم و مأمور پلیس او را با چاقو زدم و الان هم خیلی پشیمان هستم و می‌دانم که کار اشتباهی کرده‌ام. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این قتل، اولیای‌دم به دادسرای امور جنایی رفتند و اعلام کردند سیامک پشیمان شده‌است و به همین خاطر او را می‌بخشند. بدین ترتیب پس از رضایت اولیای‌دم پرونده از جنبه عمومی جرم به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و پرونده برای رسیدگی در اختیار قضات شعبه دهم قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار