کودکان کار و متکدیان فردیس ساماندهی می شوند
کد خبر: 1005154
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DUA
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
عضو شورای اسلامی شهر فردیس خبرداد
عضو شورای اسلامی شهر فردیس از طراحی نقشه فضای فیزیکی ساماندهی کودکان کار فردیس خبر داد و گفت: ساماندهی کودکان کار و متکدیان به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس است.

حسن سعیدی باشسیز در جلسه ای با حامیان حیوانات بلاصاحب که در سالن جلسات شورای اسلامی شهر فردیس برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات حامیان حیوانات در غذا دهی و توجه به این حیوانات، اظهار کرد: از دیدگاه بنده به عنوان خدمتگزار مردم، همه اقدامات اجرایی در مجموعه شهرداری باید پیوست مطالعات و تجربی داشته باشد.

وی در ادامه به بیان اینکه شورای اسلامی شهر فردیس آماده پیگیری و حمایت از تشکل های حامی سگ های بلاصاحب است، اضافه کرد: در اولین تجربه مدیریت شهری فردیس با پیگیری های نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر شاهد راه اندازی مرکز ساماندهی سگ های بلاصاحب بودیم.

سعیدی باشسیز با بیان اینکه حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس برای عقیم سازی سگ های بلاصاحب برنامه ای جامع و مدون داشت که متاسفانه به علت شیوع ویروس کرونا در اجرای این برنامه خلل وارد شد، خاطرنشان کرد: تنظیف شهر برای مجموعه مدیریت شهری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در این راستا به طور ویژه به فرهنگ سازی نیاز است.

وی بیان کرد: تشکل های مردم نهاد می توانند در آموزش های شهروندی تاثیر بسزایی داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر فردیس با تاکید بر لزوم شست و شوی سطل های زباله در شهر، گفت: این موضوع در تنظیف شهر موثر است که از حوزه خدمات شهری خواستار پیگیری در این راستا هستیم.

سعیدی باشسیز در بخش دیگری با اشاره به اهمیت ساماندهی کودکان کار و متکدیان در فردیس، بیان کرد: فراهم کردن فضای فیزیکی ساماندهی کودکان کار وظیفه شهرداری است که نقشه های احداث این فضا طراحی شده و آماده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار