پویایی کانون ناشنوایان با فعالیت‌های متنوع اجتماعی
کد خبر: 1003602
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D58
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
روابط عمومی بهزیستی پل ارتباطی موثر با تشکل‌های مردم‌نهاد
سرپرست اداره‌کل بهزیستی آذربایجان‌شرقی، فعالیت‌های متنوع فرهنگی- اجتماعی کانون ناشنوایان را حاکی از پویایی این کانون عنوان کرد.

فرگل صحاف در نشست با رئیس و اعضای هیات مدیره کانون ناشنوایان، از تهیه و توزیع بسته‌های حمایتی بین اقشار نیازمند تحت پوشش بهزیستی استان قدردانی نموده و فعالیت‌های جدید کانون را نشانگر فعالیت تخصصی و پویایی کانون ناشنوایان استان دانست.

رئیس هیات مدیره ناشنوایان استان نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، عملکرد اداره‌کل بهزیستی استان را در چند ماه اخیر بسیار مطلوب  توصیف  و ابراز داشت: در حال حاضر شاهد تحولات بسیار مثبتی در حوزه‌های مختلف  بهزیستی می‌باشیم.

محمد رمضانی، ضمن تبریک روز روابط عمومی و ارتباطات از رئیس و کارشناسان  روابط عمومی با اهدای لوح و تندیس، تجلیل  و روابط عمومی بهزیستی   آذربایجان‌شرقی  را پل ارتباطی مطمئن  با سایر سازمان‌ها دانسته و وظایف این واحد را آگاهانه و بسیار حائز اهمیت برشمرد.

وی، پویایی روابط عمومی بهزیستی آذربایجان‌شرقی را مایه مباهات دانست و حفظ چهره معنوی سازمان بهزیستی و تبیین عملکرد انجام یافته را از فعالیت‌های بسیار مطلوب اداره‌کل بهزیستی استان برشمرد و تحرک، همراهی، نشاط و کارایی را از ویژگی‌‌های برجسته روابط عمومی بهزیستی آذربایجان‌شرقی برشمرد.

وی همچنین خواستار توسعه همکاری‌ها در راستای پیشرفت و تعالی سازمان شد.

برچسب ها: بهزیستی ، تبریز ، روابط
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار