مددجویان کمیته امداد مرکزی روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ ماسک پارچه‌ای تولید می‌کنند
کد خبر: 998884
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Br2
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: بانوان مددجوی این نهاد حمایتی در حرکتی خودجوش روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ ماسک پارچه‌ای تولید می‌کنند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: بانوان مددجوی این نهاد حمایتی در حرکتی خودجوش روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ ماسک پارچه‌ای تولید می‌کنند.

مجید مشهدی معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی با بیان اینکه در شرایط فعلی مردم و کارکنان بیمارستان‌ها به تجهیزات بهداشتی نیاز دارند، گفت: مددجویان این نهاد کارگاه‌های خیاطی را تبدیل به کارگاه تولید ماسک بهداشتی و لباس بیمارستانی کرده‌اند.

وی اظهار داشت: یکی از مددجوی زن اراکی با بهره‌مندی از تسهیلات اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) موفق به راه اندازی کارگاه خیاطی شده و پنج نفر دیگر از مددجویان را نیز مشغول به کار کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: بانوی دیگر تحت حمایت نیز که از این تسهیلات بهره‌مند شده است، روزانه ۶۰۰ ماسک پارچه‌ای تولید می‌کند.

مشهدی افزود: تولید روزانه ۸۰۰ ماسک توسط کارآفرینان در روستای اسفندان کمیجان، تولید روزانه ۸۰۰ ماسک توسط کارآفرینان مهاجران و تولید روزانه ۵۰۰ تا ۷۰۰ ماسک و در حدود ۱۰۰ روپوش توسط مرکز کارآفرینی کوثر شهرستان ساوه از این دیگر خدمات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی برای تامین ملزومات بهداشتی در مقابله با کرونا است.

مشهدی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم همکاری کمیته امداد با مجمع جهادگران استان بیان کرد: در یک اقدام مشترک و در قالب پویش سراسری با نام «مردم برای مردم» بخشی از نیاز ماسک جامعه توسط این مجمع و با توان مجریان طرح‌های اشتغال امداد استان که در حرفه خیاطی خانگی و کارگاهی فعالیت دارند، فراهم شده است.

وی اضافه کرد: مواد اولیه تولید ماسک توسط مجمع جهادگران استان تأمین و در قبال تولیدات به مددجو دستمزد پرداخت می‌شود.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: چنانچه مددجویان مجری طرح از شهرستان اراک مناطق یک و ۲ آمادگی داشته باشند کارگاه‌های تولید ماسک راه اندازی خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار