عودت ۳۴۱ دستگاه خودروی غیر بومی در ورودی‌های ایلام
کد خبر: 996635
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BGl
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت؛
برای رانندگانی که به این دستورات بی توجهی نمایند جریمه نقدی و توقیف وسایل نقلیه آنها در نظر گرفته شده است.
آزادپور
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت:بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین مصوبات استانی و به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، از روز گذشته ورود کلیه خودروهای با پلاک استان های دیگر بجزء خودرو‌های حامل مواد سوختی،فاسد شدنی و امدادی به داخل استان ایلام ممنوع شده و نسبت به عودت خودروهای غیر بومی اقدام گردیده است.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین مصوبات استانی و به منظور جلوگیری از انتقال ویروس کرونا، از روز گذشته ورود کلیه خودروهای با پلاک استان های دیگر بجزء خودرو‌های حامل مواد سوختی،فاسد شدنی و امدادی به داخل استان ایلام ممنوع شده و نسبت به عودت خودروهای غیر بومی اقدام گردیده است.

وی اظهار کرد:برای رانندگانی که به این دستورات بی توجهی نمایند جریمه نقدی و توقیف وسایل نقلیه آنها در نظر گرفته شده است.

 همتی زاده در ادامه گفت:در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳۴۱ دستگاه غیربومی در ورودی استان عودت،تعداد ۴۱۸۵ مورد تست تب سنجی و تعداد ۱۴ دستگاه وسیله نقلیه نیز به دلیل نقض مقررات صادره اعمال قانون و توقیف گردیده اند.

 وی خاطرنشان کرد:چنانچه برای روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) ممنوعیت و محدودیت هایی توسط ستاد مقابله با ویروس کرونا در نظر گرفته شود به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی