خط تولید ذوب آهن اصفهان فعال است
کد خبر: 995779
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B2x
تاریخ انتشار: ۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان:
تلاشگران شرکت ذوب آهن اصفهان در شرایطی که کشور با شیوع بیماری کرونا مواجه است ، با حضور فعال و همت والای خود ، تولید شرکت را در شرایط مطلوب حفظ کرده اند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ، مهندس مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ، مهندس علی رضا قاسمی پور مدیر امور تولید ، مهندس کاظم تدین مدیر کوره بلند و علی رضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت در کوره بلند های شماره 2 و 3 حضور یافتند و با تلاشگران این بخش ها دیدار و گفت وگو کردند .

مهندس یزدی زاده در این بازدید از همت تلاشگران شرکت که در شرایط سخت کنونی ، تولید را حفظ کرده اند قدردانی نمود و بر حفظ سلامت کارکنان و تامین تجهیزات بهداشتی مورد نیاز آنها تاکید کرد .

شایان ذکر است تلاشگران شرکت در شرایطی که کشور با شیوع بیماری کرونا مواجه است ، با حضور فعال و همت والای خود ، تولید شرکت را در شرایط مطلوب حفظ کرده اند . قابل ذکر است که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، ضمن غربالگری روزانه کارکنان ، نسبت به ضدعفونی و گندزدایی نقاط مختلف شرکت به صورت روزانه اقدام می شود که در همین امر نیز کارکنان خط تولید حضوری فعال دارند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار