تولید و اهدای روزانه 5 هزار لیتر الکل
کد خبر: 994603
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ajz
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
کمک اتاق بازرگانی تبریز به کسب و کارهای مشکل دار از کرونا
رئیس اتاق بازرگانی تبریز از اختصاص بودجه از سوی این اتاق برای کمک به کسب و کارهایی که بر اثر شیوع بیماری کرونا به مشکل برخورده‌اند، خبر داد.

یونس ژائله امروز با اشاره به موقعیت بوجود آماده در اثر شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: در شورای تامین اقتصادی اتاق بازرگانی و در راستای کمک به کسب و کار همشهریان، تمام اعضاء با اختصاص بودجه موافقت کردند چرا که خود را در کنار مردم و جزئی از خانواده بزرگ جامعه می دانند که در این موقعیت در کنار هم باید باشیم.

 وی رقم این بودجه را اعلام نکرد اما افزود: این بودجه از طریق خیریه های فعال در اختیار واجدین شرایط قرار خواهد گرفت که بوسیله همین موسسات خیریه شناسایی می شوند.

وی از دیگر اقدامات صورت گرفته در سطح استان را که در راستای مقابله با کرونا بوده از راه اندازی 3 واحد تولید الکل خبر داد و گفت: از واحدهای صنعتی در استان سه واحد تولیدی اعلام آمادگی کردند که با ایجاد تغییراتی جزئی در خطوط تولیدی خود توانایی تولید الکل را دارند.

ژائله تاکید کرد: این واحدهای تولید با انجام تغییرات یاد شده ظرفیت تولید روزانه 5 هزار لیتر الکل را در بوجود آوردند که این حجم تولید به صورت رایگان در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار می گیرد.

این فعال حوزه صنعت کشور با اشاره به موقعیت بوجود آماده در اثر شیوع بیماری کرونا اظهار داشت: وزارتخانه های کشاورزی و صمت باید موقعیت کنونی را به فرصت تبدیل کنند چرا که می توان با تکیه بر توان تولید داخلی و حمایت از آنها تمام نیازهای داخلی را تامین کرد.

ژائله با اشاره به اینکه استفاده از درآمدهای نفتی، کشور را دچار رخوت و تنبلی کرده تصریح کرد: اما در کارآفرینان و تولیدکنندگان داخلی پتانسیلهایی برای خودکفایی و سرپا ایستادن وجود دارد که نمی توان کتمان کرد و براحتی از کنار آنها گذشت.

رئیس اتاق بازرگانی تبریز از هم قطاران خود خواست تا با استفاده از وجب به وجب خاک و قطره قطره آب این سرزمین تمام هم و غم خود را برای گذر از این موقعیت با سربلندی در کنار هموطنان تلاش کنند.

وی در پاپان از هموطنان نیز خواست با تغذیه مناسب و بالا بردن سطح ایمنی و رساندن انواع ویتامین ها به بدن خود سیستم ایمنی خود را برای مقابله با بیماری کرونا تقویت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار