فعالیت جهادی کادر درمانی بیمارستان در مقابله با کرونا
کد خبر: 993100
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ALk
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
مدیر داخلی بیمارستان توحید
مدیر داخلی بیمارستان توحید که به عنوان معین بیماران کرونایی است، گفت: در این چند روز که شیوع ویروس کرونا همه اذهان را به خود واداشته، پرسنل درمانی این بیمارستان متعهدانه اولویت خود را خدمت به مردم و رسیدگی به مراجعه‌کنندگان قرار داده‌اند.

اسعد فتحی‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار جوان در سنندج با اشاره به شور خستگی‌ناپذیری کادر درمانی اظهار کرد: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و مبتلاشدن تعدادی از هموطنان به این ویروس کادر پزشکی و پرستاری بیمارستان توحید جهادی‌وار فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه امکانات حفاظتی به اندازه کافی در اختیار پرسنل درمانی برای پیشگیری از کرونا ویروس وجود دارد، افزود: روزهای سختی را می‌گذرانیم ولی ما وظایف زیادی داریم که برای آن سوگند خورده‌ایم، کار ما سختی‌ها و خطرهای خاص خود را دارد چراکه هم باید حفاظت فردی خود را رعایت کنیم و هم به فکر بیماران باشیم.

فتحی‌پور تصریح کرد: ما موظفیم طبق رسالت‌مان به وظیفه خود عمل کنیم و بمانیم و این بحران را پشت سربگذاریم.

متخصص طب اورژانس و مدیر داخلی بیمارستان توحید با اشاره به عشق و شور کادر درمانی بیمارستان به شغلشان ادامه داد: در این چند روز که شیوع ویروس کرونا همه اذهان را به خود واداشته است پرسنل درمانی بیمارستان توحید متعهدانه اولویت خود را خدمت به مردم و رسیدگی به مراجعه‌کنندگان قرار داده‌اند.

وی افزود: تاکنون چندین نفر برای تست مورد معاینه قرار گرفته‌اند که سه نفر مثبت بوده است.

فتحی‌پور اذعان کرد: در این شرایط سخت بسیاری از پزشکان و پرستاران بدون ادعای مرخصی و یا اینکه از مسئولیت شانه خالی کنند حتی داوطلبانه حاضر به خدمت‌رسانی شده‌اند.

وی در جواب این پرسش در این شرایط با وجود اینکه بیماران مشکوکی به بیمارستان مراجعه می‌کنند آیا خانواده شما نمی‌ترسند که ناقل ویروس کرونا باشید، اظهار کرد: کادر درمانی خانواده‌های خود را قانع کرده‌اند که در این شرایط حساس و بحرانی طبق رسالت و تعهد خود باید به کار ادامه دهند ماهم با پذیرش این خطر برای نجات جان مردم و سلامتی آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی با یادآوری برخورداری از امکانات بیمارستانی و فعالیت دلسوزانه پرسنل درمانی، به شهروندان اطمینان داد، که دچار تشویش و نگرانی نشوند و بدون اضطراب اصول بهداشتی همچون شستشوی مرتب دست‌ها، پرهیز از روبوسی و دست دادن، استفاده از ماسک فقط برای کسانی که عطسه، سرفه، آبریزش بینی و علائم آنفلوآنزا دارند را رعایت کنند و امید است همه با هم کرونا را شکست دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی