تولید روزانه ۱۰۰ هزار بطری محلول و ۳۵ هزار ژل ضدعفونی‌کننده در ۳ کارخانه
کد خبر: 992764
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AGK
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۹
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: در حال حاضر در هر شیفت ۱۰۰ هزار بطری محلول و ۳۵ هزار ژل در حال تولید است و تا رفع نیاز مردم، تولید این اقلام ادامه خواهد داشت.
سرویس ایران جوان آنلاین: محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مراسم راه‌اندازی کال سنتر با ۲۰۰۰ خط همزمان برای مشاوره درخصوص ویروس کرونا از واردات ۵۰ میلیون ماسک، تغییر خط تولیدات دارویی شرکت‌های تحت مدیریت ستاد به تولید مواد ضد عفونی‌کننده و اعزام تیم‌های کاروان سلامت به استان‌های قم و گیلان خبر داد و گفت: یکی از اقداماتی که انجام شده، تغییر خط تولید هر سه کارخانه تولید دارو، البرز دارو و سبحان است. وی افزود: در حال حاضر در هر شیفت ۱۰۰ هزار بطری محلول و ۳۵ هزار ژل در حال تولید است و تا رفع نیاز مردم ادامه خواهد داشت.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: به توصیه وزیر بهداشت ۵۰ میلیون ماسک را وارد می‌کنیم که محموله اول آن روز پنج شنبه (امروز) در تهران خواهد بود.

مخبر ادامه داد: ستاد اجرایی دخالتی در توزیع و ارزشگذاری ندارد و تنها مسئولیت واردات آن را دارد که در نهایت تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.

وی با بیان اینکه قرارداد تولید ۵ /۳ میلیون ماسک ۵۹N را که مخصوص پزشکان است هم امضا کردیم، گفت: ظرف چند روز آینده کمبود بین تولید و نیاز مردم مرتفع خواهد شد.

رئیس ستاد اجرایی از انعقاد قرارداد تولید یک میلیون دست لباس برای پزشکان هم خبر داد که ظرف چهار روز آینده این لباس‌ها در تهران تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.

وی با بیان اینکه شش کاروان سلامت به قم و چهار کاروان سلامت به گیلان با تمام تجهیزات مقابله با کرونا اعزام شدند، گفت: ۸۰ پزشک این کاروان‌ها را پشتیبانی می‌کنند.

به گفته مخبر، مشاوره‌ها و درمان‌های تله مدیسین در دو شهر قم و گیلان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه راه‌اندازی دو کارخانه در تهران در دستور کار است، گفت که این دو کارخانه ماسک‌های ۹۹N را تولید خواهد کرد و در نهایت تحویل مردم خواهیم داد.

مخبر تأکید کرد: متعهد خواهیم بود تا زمان رفع نیاز مردم تولید کالا‌های مذکور را ادامه دهیم تا کمبودی در بازار وجود
نداشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار