فروشگاه های کوثر، با رعایت موارد بهداشتی فعال است
کد خبر: 992461
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ABR
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان:
محمد مجیری گفت: با توجه به ضدعفونی کردن فروشگاه های کوثر طی چند مرحله در روز، فعالیت این مراکز در شهر اصفهان همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه فعالیت فروشگاه های کوثر اصفهان به دلیل انجام اقدامات ضدعفونی و رعایت موارد بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا همچنان در شهر اصفهان ادامه دارد، اظهار کرد: در همین زمینه تصمیماتی برای ضدعفونی کردن فروشگاه ها در چند مرحله از روز گرفته شده است و این تصمیمات اجرایی شده و ادامه دارد.     

وی ادامه داد: ضدعفونی کردن سطوح و قراردادن اسپری در اختیار مشتریان هم اکنون در فروشگاه های کوثر انجام می شود.    

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ‌های کشاورزی شهرداری اصفهان افزود: با توجه به رعایت موراد بهداشتی و ایمنی در فروشگاه ها، آمار مراجعات مردمی تغییری نسبت به روزهای دیگر نداشته است و با توجه به کاهش تراکم فروشگاه در صبح ها، بهتر است مردم خریدهای خود را به ابتدای صبح موکول کنند تا از تشکیل صف در صندوق ها هم جلوگیری شود.     

وی از افزایش تعداد صندوق ها در فروشگاه های کوثر اصفهان خبر داد و گفت: این اقدام هم از تشکیل صف جلوگیری خواهد کرد. همچنین ترولی های مورد استفاده در فروشگاه ها بعد از هر بار مصرف از سوی مردم ضدعفونی می شود.

مجیری در پاسخ به سوالی در مورد احتمال تعطیلی فروشگاه های کوثر در روزهای آتی اظهار کرد: این تصمیم و دستورالعمل از سوی مدیریت بحران استان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که متولی تخصصی سلامت است، گرفته خواهد شد و تاکنون چنین ابلاغی به شهرداری نشده است. 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار