عزم راهداری برای خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات از شرکت هپکو جدی است
کد خبر: 991878
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004A22
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور
معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: عزم این سازمان برای خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و تخصصی راهداری از شرکت هپکو اراک جدی است.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: عزم این سازمان برای خرید ۳۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و تخصصی راهداری از شرکت هپکو اراک جدی است.

عبدالهاشم حسن‌نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور در دیدار با استاندار مرکزی، افزود:  مجوزهای لازم برای خرید ماشین‌آلات راهداری از شرکت هپکو اراک اخذ شده و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از آمادگی لازم برای پرداخت اعتبار مورد نیاز خرید این تجهیزات تخصصی برخوردار است.

وی ادامه داد: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تمایل دارد با تامین ضمانت‌نامه‌های لازم از سوی شرکت هپکو اراک ۵۰ درصد مبلغ قرارداد خرید ماشین‌آلات راهداری مورد نیاز این سازمان را در هنگام عقد قرارداد پرداخت کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خاطرنشان کرد: خرید تجهیزات تخصصی راهداری از شرکت هپکو اراک علاوه بر تامین ماشین‌آلات مورد نیاز این سازمان، اشتغال و رونق تولید در شرکت هپکو این شهرستان را به همراه دارد.

در این نشست مقرر شد نقدینگی مورد نیاز تهیه برخی از قطعات مورد نیاز ساخت این تجهیزات سنگین و نیمه سنگین راهداری از سوی استانداری و مسوولان شرکت هپکو اراک تامین شود.

جابه‌جایی زمین پایانه بار اراک بر اساس مصوبه کاهش آلودگی استان مرکزی از دیگر محورهای نشست معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور با استاندار این استان بود.

بازدید ار آزادراه ساوه - تهران، راهدارخانه گلدشت در کیلومتر ۶۰  محور اراک سلفچگان، بازدید از سوله ماشین‌آلات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به این استان بود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار