انقلاب اسلامی پدیده قرن در دنیای سیاسی بود
کد خبر: 989585
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049R3
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶
فرمانده سپاه بیت‌المقدس
فرمانده سپاه بیت‌المقدس گفت: انقلاب اسلامی پدیده قرن در دنیای سیاسی و مردمی‌ترین انقلاب در دنیا بود.

سردار سیدصادق حسینی در گردهمایی پیشکسوتان جهاد و شهادت استان که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در حال برگزاری است، اظهار کرد: دور هم جمع شدیم تا از کسانی تجلیل کنیم که نقش آفرینان واقعی عرصه ایثار و شهادت هستند.

وی تصریح کرد: دور هم جمع شدیم که بگوئیم اماما، رهبرا همان جوانان دیروز که با قدرت تمام از اسلام دفاع کردیم گرچه که گرد پیری در تمام وجودمان نشسته اما همچان پای کار هستیم.

وی افزود:‌ خداوند اراده کرد در بهمن 57 با حضور مردم و صالح‌ترین و بهترین فرد روی زمین آن زمان یعنی امام راحل چهره واقعی اسلام بعد از 1400 سال برای جهان آشکار کرد.

فرمانده سپاه کردستان گفت: با استقرار اسلام واقعی در ایران عدالت و پیام قرآنی در کشور ما برای نخستین بار جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی در این کشور مستقر شد.

سردار حسینی گفت: پیام انقلاب «آزادی، جمهوری اسلامی» و رهایی انسان‌های در بند دوران ستم‌شاهی بود که استقلال حقیقی را در ایران به وجود آورد.

وی اذعان کرد: انقلاب اسلامی پدیده قرن در دنیای سیاسی بود و یک حکومت دینی را به منصه ظهور رساند و مردمی‌ترین انقلاب در کشور ما به رهبری امام امت و حماسه آفرین مردم رقم خورد.

فرمانده سپاه کردستان افزود: از انقلابی که ثمره خون هزاران شهید است، باید دفاع و با تمام وجود از این نظام الهی حراست خواهیم کرد.

وی گفت: امروز در شرایط بسیار سخت هستیم و با هجمه همه جانبه دشمنان مواجه هستیم، اما رهبری آگاه و بصیر و مردم همیشه در عرصه‌ای داریم که با یاری و پشتوانه آنان مقابله با هر توطئه را داریم.

سردار حسینی به سیلی سپاه به آمریکا بعد از شهادت شهید سلیمانی گریزی زد و گفت: خدا این قدرت را به ما داد که آشکار و عیان به پایگاه‌های آمریکا حمله کنیم این قدرت جمهوری اسلامی است.

وی اضافه کرد: در دنیا هیچ کشوری توان و جرأت برخورد با آمریکا را ندارد بعد از جنگ جهانی دوم تا امروز این فقط کشور ما بود که این قدرت را پیدا کرد و این قدرت از جنس پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت بود.

سردار حسینی تصریح کرد: ما در دهه اول انقلاب مظلومانه و با دست خالی بر قدرت پوشالی نظام شاهنشاهی پیروز شدیم و هم ماشین جنگی عراق را وادار به شکست کردیم.

وی با بیان اینکه اراده الهی در هشت سال جنگ تحمیلی موجب پیروزی ما در برابر دشمنان شد، گفت:‌ اراده قوی ملت ایران با دست خالی بر پیشرفته‌ترین امکانات جنگی دشمنان مسلط شد.

فرمانده سپاه کردستان عنوان کرد: امروز دشمنان با تهدید، تحریم، تخریب و عملیات جنگ روانی علیه کشور ما تلاش می‌کنند که حکومت اسلامی را در اذهان عمومی ناکارآمد جلوه دهند اما هر بار تیر آنها به سنگ می‌خورد.

وی 22 بهمن امسال را عرصه ظهور افتخار ملی دیگری در کشور دانست و گفت: پیشکسوتان عرصه جنگ و شهادت در راهپیمایی پیش رو متحد و یکپارچه نشان خواهند داد همان بچه‌های بهمن 57 و صبحگاه خونین 22 بهمن هستیم و با اراده خداوند پرچم اسلام را در این کشور به اهتزاز درآوردیم.

وی تصریح کرد:‌ مردم با حضور پررنگ خود پای صندوق‌های رأی هم از نظام حراست و هم نشان می‌دهند که اجازه نمی‌دهند مشکلات اقتصادی و نبود اشتغال و غیره قامت استوار این ملت خم شود.

سردار حسینی اذعان داشت: ما درس گرفته از عاشورای حسین هستیم بچه‌های رمضان هستیم مادامی که اسلام را حفظ و درخط رهبر و ولایت هستیم پیروز میدان خواهیم بود.

وی در ادامه گفت: ملت ایران با حضور گسترده در انتخابات و انتخاب افراد صالح برای چهار سال آینده کشور به بهترین و اصلح‌ترین افراد که گرایش واگرایی نداشته باشند رأی خواهند داد.

وی تصریح کرد: امروز دشمنان سعی دارند که حضور در انتخابات را سرد کنند و در خارج بر تپل توخالی فضای مجازی و عملیات روانی می‌کوبند تا مردم از انتخابات دلسرد شوند.

سردار حسینی گفت: سلایق مختلف در عرصه انتخابات وجود دارند مردم باید با حضور حداکثری و انتخاب اصلح‌ترین افراد زمینه را برای مجلس قوی فراهم سازند.

انتهای پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار