بررسی ۱۸۲ طرح سرمایه‌گذاری اشتغالزا در منطقه آزاد
کد خبر: 987958
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00490o
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
مدیر سرمایه‌گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ارس
مدیر سرمایه‌گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ارس گفت: امسال ۱۸۲ طرح سرمایه‌گذاری اشتغال زا در منطقه آزاد ارس بالغ بر ۸ هزار میلیارد تومان بررسی و آماده سازی شده است.

سعید حیدری  اظهار کرد: امسال ۱۸۲ پرونده طرح سرمایه گذاری  به مدیریت سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس واصل و پس ازبررسی های لازم  و طرح آنها درکمیته کارشناسی، پرونده ها برای بررسی نهایی به کمیسیون اقتصادی ارسال شده است .

وی افزود: از این تعداد پرونده ارسالی به کمیسیون اقتصادی، برای 129 طرح سرمایه گذاری به مبلغ  ۳۵۰۴ میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی و افزون بر ۲۰۸ میلیون دلار سرمایه گذاری ارزی  مجوز سرمایه گذاری صادر شده و بر اساس پیش بینی های اولیه توسط متقاضیان در طرح های ارایه شده، ظرفیت اشتغال 30 هزار نفری را برای منطقه آزاد ارس فراهم می کند.

حیدری اظهار کرد: این تعداد پرونده واصله به این مدیریت در  24 جلسه و با صرف ۴۸۰ نفر ساعت در کمیته کارشناسی به طور کامل مورد کار کارشناسی قرار گرفته است. 

وی همچنین با اشاره به مجوزهای فعالیت اقتصادی صادر و تمدید شده در منطقه آزاد ارس نیز گفت: در 9 ماهه امسال در مجموع 180 مجوز فعالیت اقتصادی صادر شده است که 60 مورد از آنها مجوزهای تمدیدی و 120 مجوز برای اولین بار صادر شده است. 

حیدری بیان کرد: در همین مدت زمانی تعداد 167 مجوز ثبت شرکت نیز توسط کارشناسان این مدیریت نیز صادر شده است.

برچسب ها: ارس ، جلفا ، سرمایه گذاری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار