استقبال کم‌نظیر مردم از فروش بلیت‌های جشنواره فیلم فجر
کد خبر: 987318
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048qU
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند
امروز (۳۰ دی ماه) پیش فروش بلیت سینما‌های مردمی جشنواره فیلم فجر آغاز شد که با استقبال بی نظیر مردم، در کم‌تر از نیم‌ساعت، بلیت‌ اکثر سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره فروخته شد.
حامدطبیعت پور
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: جشنواره فیلم فجر همواره در ادوار مختلف با استقبال مردم و اهالی سینما مواجه شده، اما حوادث اخیر کشور و برخی ابهامات در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی باعث شد تا امسال برخی از سلبریتی‌ها به بهانه خطای انسانی رخ داده، در صفحات مجازی به تحریم جشنواره فیلم فجر روی آورند تا شاید به زعم خودشان با این تصمیم بتوانند بزرگترین رویداد فرهنگی کشور را از شور و فتور بیاندازند.

این حرکت که توسط دو سه نفر از بازیگران آغاز شد و شاید انتظارشان این بود که هنرمندان با آن همراه شوند، با واکنش منفی دیگر بازیگران و اهالی سینما روبرو شد و درست عکس خواسته آن جماعت محدود، حتی بازیگران سرشناسی نظیر شهاب حسینی علیه تحریم جشنواره موضع قاطعی گرفتند.

تنها ماندن برخی سلبریتی‌ها در تحریم جشنواره فیلم فجر باعث شد تا این جماعت از خود راضی با فراخوان در شبکه‌های اجتماعی، مردم را با خود همراه کنند و از مردم خواستند با تأسی به تحریم کنندگان، امسال به تماشای فیلم‌های جشنواره ننشینند.

اما در نهایت امروز (۳۰ دی ماه) پیش فروش بلیت سینما‌های مردمی جشنواره فیلم فجر آغاز شد که با استقبال بی نظیر مردم، در کم‌تر از نیم‌ساعت، بلیت‌ اکثر سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره فروخته شد.
درواقع تنها دقایقی پس از آغاز پیش فروش بلیت‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، حدود ۵ هزار و هفتصد سری (حدود پنجاه و هشت هزار قطعه) بلیت با موفقیت فروخته شد. یعنی در نیم ساعت اولیه آغاز پیش‌فروش اینترنتی، ظرفیت فروش بلیت مردمی سینما‌ها در اکثر سالن‌ها بسته شد و اکنون در برخی سالن‌ها، تنها تعداد بسیار کمی باقی مانده است.
بنا بر این گزارش، تمام بلیت‌ها در سالن‌های پردیس سینمایی آزادی و کوروش، کوروش ۲، سینما فرهنگ، سینما باغ کتاب و سینما استقلال به اتمام رسید و ظرفیت سالن‌های باقی مانده، در حال اتمام است.

با یک مقایسه در آمار و ارقام ادوار جشنواره فیلم فجر، میتوان دریافت که استقبال مردم از فروش اینترنتی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بیش از سال‌های گذشته بوده و گویی مردم امسال نه تنها کوچکترین اعتنایی به فراخوان برخی سلبریتی‌ها در تحریم جشنواره نداشتند بلکه اقبال بیشتری به فیلم‌های جشنواره نشان داده‌اند، که خود پاسخ محکمی است به تحریم کنندگان جشنواره فیلم فجر.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار