برگزاری جلسه همفکری با اساتید معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد
کد خبر: 986325
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048aT
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
با حضور شهردار منطقه هشت و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد:
شهردار منطقه هشت طی جلسه ای که با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز و اساتید شهرسازی و معماری این دانشگاه داشتند، در خصوص احیاء منطقه تاریخی تبریز و طراحی پروژه های بازآفرینی شهری در این منطقه با آنها همفکری و تبادل نظر نمودند.
دکتر علی مدبر در این جلسه به طراحی بالغ بر ۳۰ پروژه شهری و معماری توسط کارگروه طراحی منطقه هشت اشاره نموده و از آماده سازی چشم انداز ۱۰ ساله و طرح جامع برای منطقه تاریخی فرهنگی تبریز خبر داده و آمادگی خود را در راستای استفاده از نظریات و تجربیات اساتید معماری و شهرسازی دانشگاه‌ها در راستای اجرای اصولی پروژه‌ها اعلام نمودند.
وی با اشاره بر لزوم پیاده محور سازی منطقه تاریخی فرهنگی شهر، از عزم شهرداری منطقه هشت برای توسعه پیاده راه‌های منطقه خبر داده که این امر را لازمه مشارکت ارگان‌های مختلف دانستند.
در ادامه جلسه دکتر مدبر با اشاره به بلوک‌های باز آفرینی شهری منطقه هشت اجرای این طرح را متحول کننده مناطق فرسوده منطقه دانست.
در ادامه جلسه، اساتید معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد تبریز، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص هویت بخشی به منطقه تاریخی شهر و اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری در منطقه هشت بیان داشتند.
برچسب ها: تبریز ، معماری ، شهرسازی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار