ایران واشنگتن را رسوا کرد
کد خبر: 986198
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048YQ
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
با حمله موشکی به پایگاه‌های آمریکا
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان ضمن هشدار درباره وخامت اوضاع این کشور از حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی به عنوان رسوا کننده واشنگتن نام برد.
سرويس بين الملل جوان آنلاين:  نبیل قاووق، عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان گفت: بحران در لبنان از بد به بدتر با توجه به ادامه فروپاشی و نامساعد بودن اوضاع حرکت می‌کند. در چنین شرایطی در هر کشوری همه برای نجات کشور و توقف بحران و فروپاشی و سلسله بحران‌ها جمع می‌شوند، اما آنچه در لبنان رخ می‌دهد «کید» و «دودستگی» و تسویه حساب‌ها که به اوضاع اقتصادی، مالی و اجتماعی می‌افزاید و بحران‌های مالی و اقتصادی را تشدید می‌کند، را شاهد هستیم.

وی افزود: حزب الله از ابتدا به دنبال سهم خواهی نبوده بلکه به دنبال بهترین و سریع‌ترین راه برای توقف فروپاشی و نجات کشور از طریق تشکیل کابینه قوی و نجات بخش بوده است و این به نفع همه است، اما آنچه ما نگران آن هستیم از بین رفتن همه تلاش‌ها برای تشکیل کابینه است.

قاووق در ادامه با اشاره به شرایط منطقه گفت: ایران با حمله موشکی به پایگاه‌های آمریکا، زورگویی آمریکا را رسوا کرد و شوکت آمریکا را از بین برد و ثابت کرد که در سطح رویارویی است. خون شهید حاج قاسم سلیمانی پایان حضور آمریکا در عراق و منطقه را رقم زد به گونه‌ای که آمریکا آینده‌ای در منطقه ندارد.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار