فتنه ۸۸ نقطه متراکم توطئه‌هایی بود که دشمنان اندیشیده بودند
کد خبر: 984044
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047zg
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :
سردار خسرو عروج گفت: فتنه ۸۸ براساس اعترافات غربی‌ها فتنه از پیش طراحی شده، آمریکایی و صهیونیستی بود و مدیریت آن خارج از کشور بود و پیاده نظام‌ها و رهبران داخلی این فتنه در داخل بودند و دشمن نتوانست در داخل یارگیری کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،سردار خسرو عروج در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی‌ماه و در جمع مردم شهرچمگردان اظهار کرد: با گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی باید بتوانیم از احساسات و آرمان‌های خودمان با منطق دفاع کنیم.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران بابیان اینکه دلیل استحکام انقلاب در ایران اتصال آن به قیام عاشورا است، خاطرنشان کرد: بر اساس علوم نظامی حمله سه‌به‌یک به هر هدفی آنجا را نابود می‌کند اما دشمنان اعتراف کرده‌اند که در جنگ سخت با نسبت هزار به یک در مقابل ایران شکست‌خورده‌اند.

وی یادآور شد: ایران بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر مرز دارد که در تمامی آن‌ها با دشمن درگیر شده، در جنگ تحمیلی نیز ۱۲۳ کشور موفق به شکست ایران نشده‌اند.

عروج خاطرنشان کرد: دشمن به این نتیجه رسیده که انقلاب ایران انقلاب فکری است و برای براندازی آن نیز باید بر فکر مردم مسلط شد، به همین خاطر است که طرح‌های ۲۵ ساله و ۵۰ ساله برای تغییر در جامعه ایران طراحی کردند.

وی با بیان اینکه اشغال لانه جاسوسی آمریکا تیر خلاصی بر پیکر حضور آمریکا در ایران داد، گفت: شکست آمریکا در طبس شکست تاریخی دیگر بود و ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس نشان داد که از هیچ قدرتی شکست نمی‌خورد و این پیام را به دشمن منتقل کرد که براندازی نظامی ممکن نیست.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: هر روز دفاع مقدس یوم الله بود و ۹ دی ۸۸ نیز یوم الله دیگری است که ملت ایران در آن درخشیدند و ماندگار شد و تاریخی جدیدی را با قیام ملی و عاشورایی خود ساخت.

سردارعروج ابراز داشت :: فتنه ۸۸ نقطه متراکم توطئه‌هایی بود که دشمنان برای ایران یکجا اندیشیده بودند و جنگ را به جای مرزها و بیابان‌ها به خیابان‌ها کشیدند و با براندازی نرم خواستند یک ملت را از دستاوردها و رهبرش جدا کند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: رهبران داخلی فتنه با میراث حضرت امام بزرگوار یعنی انقلاب اسلامی و ولی فقیه درافتادند و فتنه ۸۸ براساس اعترافات غربی‌ها فتنه از پیش طراحی شده، آمریکایی و صهیونیستی بود و مدیریت آن خارج از کشور بود و پیاده نظام‌ها و رهبران داخلی این فتنه در داخل بودند و دشمن نتوانست در داخل یارگیری کند.

این فرمانده دفاع مقدس اضافه کرد: فتنه ۸۸ از جنگ هشت ساله دفاع مقدس به مراتب خطرناک‌تر بود، زیرا دشمن همه هویت ملت ایران را هدف قرار داده بود و دستاوردهای ملت را به بهانه تقلب دروغین در انتخابات متقن و سالم می‌خواستند قربانی کنند و به مردمسالاری چنگ زدند.

وی با بیان اینکه همه گروه‌های معارض در این فتنه به میدان آمدند و غربی‌ها همه تجربه‌های خود را برای فروپاشی به میدان آوردند و امیدوار به براندازی شدند، افزود: در ۹ دی همه آرزوهای دشمن ناامید و عظمت ملت ایران به نمایش گذاشته شد و ملت نشان داد فتنه دشمنان با هدایت رهبری خاتمه می‌یابد و اگر تهدید کنند، خاموش کننده تهدیدات ملت ایران خواهد بود.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن مدتها الگوی براندازی خود را تغییر داده است، تصریح کرد: دشمنان در مقابله سخت و نظامی دستش خالی است و بیش از هزار و ۵۰۰ کانون اندیشه ورز علیه جمهوری اسلامی فعال هستند که وظیفه آنان تئوریزه کردن نفوذ، استحاله و براندازی نرم است.

وی اذعان نمود : طبق فرمایش مقام معظم رهبری برنامه دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی سه مرحله براندازی، استحاله و نفوذ است.

سردارعروج با بیان اینکه براندازی توأم با تحریم‌های اقتصادی بعد از فتنه ۸۸ آغاز شد‌، گفت: نفوذ برای انجام عملیات نظامی و امنیتی توسط دستگاه‌های امنیتی به خوبی رصد می‌شود و در این زمینه مشکل نداریم اما نفوذ فکری تدریجی و پیچیده و مورد غفلت قرار می‌گیرد.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید براینکه امام خمینی(ره) بارها و به‌صراحت فرمودند :که اگر ساده‌زیستی در میان مسؤولان از میان برود، ارزش‌ها کمرنگ و نابود خواهد شد، بیان کرد: تجمل‌گرایی اولین مرحله جدا کردن مردم از انقلاب و مفاسد اقتصادی نتیجه همین گسترش تجمل‌گرایی در جامعه است.

وی با اشاره مرحله دوم سناریو نفوذ دشمن در کشورمان اظهار داشت : در ادامه طرح دشمن ما آمده است، تصاحب مناصب سیاسی باید اولویت مسؤولان ایران بشود چراکه با این کار رقابت‌های کاذب در میان آن‌ها ایجاد می‌شود و از خدمت به مردم بازخواهند ماند.

مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: ولایت مطلقه فقیه یکی از جایگاه‌های متفاوت نظام سیاسی ایران در مقایسه با جهان است و دشمن تخریب رهبر انقلاب را هدف گرفته تا مردم را از امام امت جدا کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار