ارائه تسهیلات وخدمات درمانی مغفول مانده به خبرنگاران
کد خبر: 981589
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047M5
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
انجمن صنفی روزنامه نگاران و خانه مطبوعات استان اصفهان پیگیر شدند؛
امضای تفاهم نامه تشکل های مطبوعاتی استان اصفهان با بیمارستان عیسی بن مریم(ع(منعقد شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،نداشتن بیمه یکی از دغدغه های اکثر خبرنگاران است ومشکلی که علی رغم تلاش  دولت های گوناگون تا به حال نتوانسته به نتیجه مطلوب برسد و داشتن بیمه، اهمیت به موضوع درمان این قشر ،یکی از مطالبات اصلی خبرنگاران، از هیات مدیره تشکل های فعال مطبوعاتی هر استانی در کشور می باشد.

به همین منظور تعدادی از پیشکسوتان رسانه استان اصفهان  از جمله عبدالحسین جعفری قدیمی ترین خبرنگار استان ، منصور گلناری ،بهمن توکلی فرد، ناصر بهروان و تشکل های مطبوعاتی ازجمله ، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان و خانه مطبوعات استان اصفهان بعد از پیگیری های بسیار و بررسی های گزینه های مختلف در جلسات متعدد ، جهت رفاه حال خبرنگاران اصفهان با دکتر امین رضا طباطبایی رییس بیمارستان عیسی بن مریم (ع) طی یک تفاهم نامه موفق شدند تا کلیه اعضا دو تشکل و بستگان درجه یک آنها از خدمات این بیمارستان بهره مند شوند.

به موجب این تفاهم نامه ، خبرنگاران می توانند  بعد از دریافت نوبت تلفنی یا اینترنتی با در دست داشتن کارت انجمن صنفی،خانه مطبوعات یا رسانه فعال خود به بیمارستان مراجعه و از حداقل تعرفه ممکن استفاده کنند.

در این تفاهم نامه دو تشکل متعهد شدند که در انعکاس مناسب اخبار و اطلاعات،خدمات و ظرفیت ها،توسعه،جلسات مهم و همایش های بیمارستان در فضای رسانه ای شهر،استان و کشور کوشش کنند و در مباحث آموزشی وتوانمند سازی بیمارستان در حوزه روابط عمومی و کارکنان آن همکاری لازم را انجام دهند.

بی شک رسانه یا خبرنگارانی که جهت جذب خیرین و یا تامین هزینه بیماران بی بضاعت این بیمارستان و یا پوشش اخبار بیشتر همکاری نمایند،از تسهیلات بیشتری در خدمات تشخیصی و درمانی بهره مند خواهند شد.

بیمارستان عیسی بن مریم(ع(با قدمتی بیش از یک قرن و دارابودن کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی ، بخش های تشخیصی و درمانی، زایشگاه، 7 اتاق عمل فعال و 261 تخت ،در جهت دستیابی به رویکرد« انسان سالم،جامعه سالم ،» می کوشد که همواره بهترین خدمات درمانی را با بالاترین کیفیت در اختیار مردم شهیدپرور این مرز و بوم قرار دهد.

این بیمارستان لوح برتر بیمارستان دوستدار مادر در ترویج زایمان طبیعی و لوح برتر بیمارستان دوستدار کودک را در کارنامه خود دارد.

از کلیه خبرنگاران و روزنامه نگاران استان اصفهان دعوت می گردد جهت ارائه هرچه سریعتر خدمات درمانی،لیست افراد تحت تکفل خود را با مشخصات کامل و کدملی به دفتر انجمن صنفی روزنامه نگاران اصفهان به شماره( 03133387626) فاکس و یا به شماره های تلگرام

( 09133051860 بهادری-09103491280 شیرانی-09035300709 دفتر و یا ایمیل anjomansenfi.newspaper@gmail.com ) و یا با تلفن خانه مطبوعات استان اصفهان به شماره   03132334039تماس گرفته و یا به آدرس اینترنتی khaneh73@gmail.com ارسال نمایند. ارسال نمایند. آخرین مهلت ارسال تا پایان آذر ماه 98 می باشد.

شایان ذکر است؛ براساس این تفاهم نامه،خدمات تشخیص درمانی با حداکثر تخفیف ممکن و حداقل تعرفه هایی که در بین مراکز درمانی شهر قابل دریافت است به همکاران ارائه خواهد شد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار