سالانه ۱۸۰۹ میلیون تن مواد معدنی در تکاب استخراج می شود
کد خبر: 980194
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046za
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت تکاب:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تکاب گفت: شهرستان تکاب در حوزه معادن دارای ۵۹ معدن دارای پروانه بهره برداری است که با حجم سرمایه گذاری 1395 میلیارد ریال و با استخراج سالانه 1809 میلیون تن مواد معدنی برای ۱۳۷۲ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل کرده است.

حسین امینی اظهار داشت: ۱۳هزار نفر در واحدهای صنعتی، معدنی و صنفی این شهرستان مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: در این شهرستان ۳۲ واحد صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۱۸۸۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۸۱۹ نفر در حال فعالیت است.

امینی با بیان اینکه ۲۴ طرح صنعتی با حجم سرمایه گذاری ۱۴۷۷ میلیارد ریال و با اشتغالزایی ۶۰۲ نفر در دست اجرا است، اظهار کرد: ۹ طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد با حجم سرمایه گذاری ۹۱۹ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۳۰۵ نفر در دست اجرا و در شرف راه اندازی برای تولید است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تکاب خاطر نشان کرد: تکاب در حوزه معادن دارای ۵۹ معدن دارای پروانه بهره برداری است که با حجم سرمایه گذاری ۱۳۹۵ میلیارد ریال و با استخراج سالانه ۱۸۰۹ میلیون تن انواع مواد معدنی برای ۱۳۷۲ نفر به صورت مستقیم ایجاد شغل کرده است.

وی به فعالیت های واحد های صنفی تکاب اشاره کرد و گفت: در شهرستان تکاب ۴۹۶ واحد صنفی دارای پروانه کسب وجود دارد که بیش از ۱۰ هزار و ۲۰۰ نفر نیز در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی