تعیین ساختار مقابله با فتنه‌های دشمن در نیرو‌های مسلح
کد خبر: 979889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046uf
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
سرلشکر موسوی خبر داد:
فرمانده کل ارتش با اشاره انواع فتنه‌ها و تهدیدات دشمن اظهار داشت: در نیرو‌های مسلح ابعاد فتنه‌های دشمنان، در اتاق‌های هم اندیشی مورد بحث و کارشناسی قرار گرفته و شاخه‌های مختلف آن مشخص شده است. اقداماتی که باید نیرو‌های مسلح در مقابل فتنه‌های دشمنان و برای شکست این فتنه‌ها انجام دهند نیز به خوبی مشخص شده است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، با اشاره به فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا در خصوص حفظ عوامل پیروزی و تعیین یک ماموریت ویژه برای نیرو‌های مسلح مبنی بر اینکه نیرو‌های مسلح باید مراقب فتنه‌ها باشند و آرایش و آمادگی‌های لازم را برای مقابله با فتنه داشته باشند گفت: فتنه‌ها در شاخه ها، ابعاد و اشکال مختلف متوجه ایران اسلامی است و همه ما مسئولان به پشتوانه مردم فهیم و در صحنه باید برای مقابله با این فتنه‌ها و به شکست کشیدن آن‌ها و البته ناامید کردن دشمنان قسم خورده ایران اسلامی آماده و گوش به فرمان ولایت باشیم.

فرمانده کل ارتش با اشاره به آمادگی نیرو‌های مسلح برای مقابله با انواع فتنه‌ها و تهدیدات دشمن اظهار داشت: در نیرو‌های مسلح ابعاد فتنه‌های دشمنان، در اتاق‌های هم اندیشی مورد بحث و کارشناسی قرار گرفته و شاخه‌های مختلف آن مشخص شده است. اقداماتی که باید نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در مقابل فتنه‌های دشمنان و برای شکست این فتنه‌ها انجام دهند نیز به خوبی مشخص شده است.

سرلشکر موسوی ادامه داد: در نیرو‌های مسلح برای مقابله با تهدیدات و فتنه‌های بدخواهان نظام ساختار تعیین شده و آموزش‌های لازم نیز در این راستا به نیرو‌ها داده شده و البته آمادگی‌های لازم نیز کسب شده است تا هر کدام از این شاخه‌های مختلف مورد هدف دشمنان قرار گرفت، نیرو‌های مسلح بتوانند متناسب با آن واکنش داشته و به بهترین شکل وظایف خود را عمل کنند.

فرمانده کل ارتش با اشاره به توطئه اخیر دشمنان که پس از اصلاح قیمت بنزین در شهر‌های مختلف شکل گرفت، گفت: ماجرای اخیری که در کشور ما رخ داد تفاوت بسیاری با مسائل پیش از آن داشت. انگیزه شروع این حوادث نیز بسیار متفاوت با حوادث گذشته بود که البته با درایت، تیزهوشی، آینده نگری و تدبیر مقام معظم رهبری و با حد نهایت ایثار ایشان نقشه دشمنان به شکست انجامید. رهبر معظم انقلاب اسلامی با ایثار برای حفظ انسجام و امنیت کشور خودشان را سپر بلای مشکلات کردند تا امنیت ایران اسلامی برپا بماند.
منبع: مهـــر
برچسب ها: سرلشکر موسوی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار