امضا تفاهم نامه بهسازی ورزشگاه شهید معتمدی کارگران
کد خبر: 979814
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046tS
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و با دستور مستقیم وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و موافقت هیات امنای شستا ، تفاهم نامه بازسازی ورزشگاه کارگری شهید معتمدی با حمایت سیمان تامین شستا روز گذشته در حضور دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی و مدیرعامل این سازمان به امضا رسید.
سرویس ورزشی جوان آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، سیمان تامین شستا در راستای حمایت از جامعه کارگری طبق این تفاهم نامه، تامین مالی بهسازی بخشی از ورزشگاه کارگری شهید معتمدی به عنوان اولین و قدیمی‌ترین ورزشگاه بزرگ کارگری در ایران را تقبل و مسئولیت اجرایی آن را به شرکت ایرانسازه واگذار کرد.
مطابق این موافقتنامه که روز گذشته با حضور دکتر صادقی فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، و همچنین مدیریت شرکت سرمایه‌گذاری سیمان تامین به انجام رسید بازسازی و یا احداث و نوسازی بخش‌هایی از مجموعه ورزشی شهید معتمدی با مصوبه هیات مدیره شستا و هیات مدیره سیمان تامین در مسیر اجرای مسئولیت‌های اجتماعی این بخش اقتصادی در سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی است.
در مراسم امضای تفاهم نامه همچنین محمود ملکوتی‌خواه عضو موظف هیات مدیره شستا و رضا جمارانیان مدیرعامل سیمان تامین، فرزاد حیدری مدیرکل امور ورزشی و حامد حاجی پور مدیر مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی حضور داشتند.
درنهایت و پس از مرور توافقات انجام شده، تفاهم نامه مذکور با امضای احمد قاسمی مدیرعامل شرکت ایران سازه و حامد حاجی پور مدیر ورزشگاه کارگران شهید معتمدی امضا و مقرر شد تا در کمتر از یک هفته دیگر، عملیات اجرایی بهسازی با اولویت بندی اعلامی از سوی مدیران ورزشگاه معتمدی آغاز شود.
بر پایه این گزارش، بهسازی این مجموعه دربخش زمین فوتبال، سالن کشتی و برخی اماکن دیگر این مجموعه تا قبل از شروع دوباره برنامه‌های ورزشی و فصل پرکاری مجموعه بهسازی خواهد شد.
گفتنی است وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متولی این ورزشگاه است و ورزشگاه کارگران علاوه برمیزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور، پایگاه مهمی برای جوانان و نوجوانان جنوب تهران در مسیر ورزش و قهرمانی است.
ورزشگاه کارگران شهید معتمدی یکی از قدیمی‌ترین ورزشگاه‌های تهران است که جهت استفاده عموم مردم و به ویژه کارگران کشور فعالیت دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار