پیشمرگ ملت هستیم
کد خبر: 979542
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046p4
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
فرمانده کل سپاه:
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بسیج فرمول غلبه بر مستکبران، میقات پابرهنگان و پیام‌آور امنیت و آرامش برای ملت است، تصریح کرد: بسیجیان همه عرصه‌های خدمت را گشوده‌اند و پیشگام در همه عرصه‌های علم، فناوری، دفاع، امنیت، هنر، ورزش، محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی هستند و این پیشگامی و بیرق‌داری از مختصات بسیج امروز است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در آیین افتتاح سراسری ۶۱۵۵ پروژه عمرانی از طرح ۴۰ هزار پروژه محرومیت‌زدایی سپاه، در اجتماع ۱۰ هزار نفری بسیجیان همدان اظهار کرد: بسیج از اعجاز‌های الهی ذهن رهبر کبیر انقلاب اسلامی است و محصول یک الهام بی نظیر برقلب آن حضرت و حقیقتاً شجره طیبه و درخت تناوری است که توسط رهبر عزیز و عظیم‌الشأن انقلاب ریشه‌های مستحکم آن در اعماق ایمان و احساس مردم ایران جای گرفت و شاخسار‌های زیبای آن همه سرزمین دل‌ها و قلب‌ها را با عطر دل‌انگیز خود پرنشاط کرد. وی افزود: بسیج سرزمین پاکیزه‌ای است که از آن گیاه پاکیزه می‌روید و خواهران و برادران بسیجی تجلی نزول نصرت‌های الهی بر ولی خدا و بر امت اسلام در این دوره هستند.

حضور متراکم بسیج از پرواز موشک به قلب دشمن مؤثرتر است
سرلشکر سلامی با بیان اینکه حضور سرشار از روح معنویت، فداکاری و وفاداری بسیجیان امروز دشمنان ما را مأیوس می‌کند، خطاب به بسیجیان گفت: تراکم حضور هریک از شما امروز از پرواز یک موشک به سمت قلب دشمن در کفرستان استکبار مؤثرتر است. وی خاطرنشان کرد: ما مفتخریم در این فضا که رویش احساس برانگیز جوانان انقلاب است، دختران و پسران‌مان را سرشار از غیرت دینی و ملی و اسلامی و انقلابی می‌بینیم، سرزمینی که سرشار از تاریخ درخشان و نگینی در قلب تمدن است. سرزمین علمای شهید، دانشمندان جاودانه، امیران و سرداران بزرگ و شهید سرزمین مردمان مؤمن و سختکوش سرزمین ۱۰ هزار شهید است.

فرمانده کل سپاه افزود: ما در برجسته‌ترین برهه تاریخ ایران و در مرکز میدان جنگ تمام‌عیار جهانی هستیم و در حال غلبه بر دشمن و شکستن رؤیاها، آرزو‌ها و راهبرد‌های او هستیم. ما توانسته‌ایم دشمنی را که قصد داشت ایران بزرگ را در انزوای سیاسی قرار دهد او را به انزوا بکشانیم و اکنون غلبه سیاسی برای ما حاصل شده است. در تحولات منطقه و جهان دشمنان ما که به ظاهر خود را مهیب معرفی می‌کنند، اکنون در حاشیه هستند. وی با طرح این سؤال که امریکا که بیش از دو سوم قدرت اقتصادی و نظامی جهان را شکل می‌دهد، اکنون کجا قرار دارد، گفت: دشمنان ما اکنون حاشیه‌نشین جهان اسلام هستند و این به برکت رهبری‌های نورانی امام ما است که نه تنها ملت ایران و اسلام را هدایت می‌کند بلکه دشمن را مدیریت می‌کند، به طوری که با هدایت انقلابی خود تمرکز دشمن را برهم زده است.

امریکا دچار آلزایمر سیاسی شده است
سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: دشمنان به صورت پراکنده، آواره، سرگردان، سرشار از ابهام و فاقد توانایی در عمل و عکس‌العمل گرفتار هستند و نفوذ سیاسی‌شان در حال زوال است، حتی متحدان‌شان را از دست داده و در عرصه سیاسی سقوط آزاد کرده‌اند. وی با بیان اینکه ایران قلب و مغز تحولات سیاسی و مسلط بر میدان عملیاتی است، تصریح کرد: ملت ایران آگاه است و می‌داند سعادت هیچ ملتی وابسته به هیچ بیگانه‌ای نیست و به جز استقلال هیچ نسخه‌ای برای ملتی وجود ندارد. فرمانده کل سپاه امریکا را کشوری در حال زوال معرفی و تأکید کرد: امریکا آلزایمر سیاسی دارد و با وجود اینکه بزرگ‌ترین اقتصاد جهانی را دارد، اما بحرانی‌ترین اقتصاد سیاسی را داراست چرا که فلسفه سیاسی آن بر غارت ملت‌ها و تحقیر ملت‌ها و عقب نگهداشتن آنهاست تا خود رشد کند و با این شرایط می‌توان در عمل با چنین کشوری در استقلال و آزادگی به وفاق رسید؟

وی با بیان اینکه ایران تاریخ وابستگی به قدرت‌ها را تجربه کرده است و هنوز آثار آن وجود دارد، اظهار کرد: امروز می‌بینیم قدرتی که ما را تحریم کرده بود، با هزینه‌کرد میلیاردی قادر به حفظ شرایط موجود نیست و آشفتگی و افسردگی را در چهره مقامات امریکایی می‌بینیم و به زودی این خواب آشفته گونه دشمن را همانند باطل کردن سحر جادوگران باطل خواهد کرد. باید دید که چگونه رؤیای حلقه‌های زنجیر مقاومت را که دشمن آمده بود، بشکند متصل به هم نگهداشت؟ لبنان، سوریه، عراق و یمن چگونه در مدار جاذبه انقلاب قرار گرفتند.

سرمایه‌گذاری دشمن در فتنه اخیر مچاله شد
سرلشکر سلامی با بیان اینکه ملت ایران در میدان مبارزه امریکا و متحدان را شکست داد، افزود: اگر امروز به سیمای رژیم صهیونیستی نگاه کنید آثار ترس از فروپاشی را در چهره آن‌ها می‌بینید.

به عملیات روانی بزرگان‌شان نگاه کنید که می‌خواستند در فتنه اخیر یک اعتراض را به یک شورش و فلجی مزمن تبدیل کنند، اما همه تلاش‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها مچاله شد و سوخت و در مقابل درخشش تاریخی مردم ایران را دیدید. ایران امروز ایمن و سربلند در نقطه منحصربه‌فردی از تاریخ ایستاده و بسیج و تفکر آن که تفکر خدمت به مردم و نجات محرومان است، در رأس آن قرار دارد.

وی با بیان اینکه بسیج فرمول غلبه بر مستکبران، میقات پابرهنگان و پیام‌آور امنیت و آرامش و عزت برای ملت است، تصریح کرد: بسیجیان همه عرصه‌های خدمت را گشوده‌اند و پیشگام در همه عرصه‌های علم، فناوری، دفاع، امنیت، هنر، ورزش، محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی هستند و این پیشگامی و بیرق‌داری از مختصات بسیج امروز است.

مردم را تنها نمی‌گذاریم‌
سرلشکر سلامی با بیان اینکه امروز آمده‌ایم تا عهد خود را برای دفاع از انقلاب و کمک به مردم عزیز تکرار کنیم، ادامه داد: ما مردم را تنها نمی‌گذاریم و با همه سختی‌ها شریک آن‌ها هستیم و هر خطری امنیت و آرامش آن‌ها را تهدید کند، در قلب آن خطر حضور پیدا می‌کنیم چرا که ما پیشمرگ مردم هستیم. وی با بیان اینکه مردم، امنیت، عزت و اعتماد تنها فلسفه انقلاب است، اضافه کرد: مردم ما در نزدیک‌ترین جاذبه این میدان قرار دارند و در دیدگاه امام راحل و انقلاب مردم همه چیز ما هستند. با هر آنچه بخواهد در مقابل مردم ایران صف‌آرایی کند چه با فقر چه با محرومیت می‌جنگیم و دست به دست هم می‌دهیم چرا که ما یک تن واحد و اعضای یک پیکر هستیم که از این سختی‌های موجود می‌گذریم.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما به وعده خدا ایمان و اعتماد داریم و قلب‌های‌مان مستحکم است، تأکید کرد: دشمنان مراقب باشند ملت ایران بزرگ، قدرتمند، رشید، مقاوم و سربلند است و اگر به رفتار خبیثانه خود ادامه دهند ملت ما به آنان پاسخ‌های درشت خواهند داد؛ ملت ما هنرمند در شکست دادن دشمنان است و دشمنانش را در هر مقطعی شکست می‌دهد. ما اکنون پس از یک فتنه بزرگ به کمک فقرا می‌رویم، ما را در روستا‌ها و شهر‌ها خواهید دید چرا که ما فرستادگان رهبرمان هستیم.
برچسب ها: سپاه پاسداران ، بسیج
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
0
1
جناب آقای سلامی عزیز و نازنین که بنده خیلی دوستدار و علاقمند به شما هستم،
در این که سپاه قهرمان و ارزشمند ما یک نهاد معنوی و الهی و دوست داشتنی و فرماندهان و اعضای گرانقدر آن نیز از انسانهای جانبرکف و شرافتمند هستند، هیچگونه تردیدی وجود ندارد اما هزینه کردن این نهاد پرافتخار و حسینی و عاشورائی، در پای تصمیم غلط و ناروای آدمهایی مثل حسن روحانی و علی لاریجانی ـ مبنی بر افزایش ناگهانی قیمت بنزین و ایجاد بحران خطرناک امنیتی و اقتصادی و معیشتی در کشور و قرار گرفتن در برابر ملت معترض به این حرکت ناشایست ـ گمان نرفته و نمی رود که کار صواب و خداپسندانه ای باشد.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
0
1
سردار، شما مردم را درشرایط خطیر و سخت تنها نمی گذارید اما این ما مردم هستیم که در مواقع سرنوشت ساز انتخابات (عقل) مان را تنها گذاشته و با احساس کودک درونمان فریب شعارهای ابکی را خورده و چرخ زندگی مان را پنچر!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار