ازفرماندار بویین زهرا بخاطرعدم همکاری با شورا وشهردار گلایه داریم / بابایی صالح نماینده مجلس به شورای شهرنگاه سیاسی دارد
کد خبر: 977427
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Gx
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
حسین خانی رییس شورای شهربویین زهرا
رئیس شورای شهر بوئین زهرا گفت: ما از عدم همکاری فرماندار و نماینده مجلس این شهر که نگاه سیاسی دارد گله‌مند هستیم ایشان در مدت یک سال حتی یک بار به شهرداری نیامده است.
جوان آنلاین حسین حسین خانی رئیس شورای شهر بوئین زهرا در نشست خبری شهردار این شهر که با اصحاب رسانه برگزار شد بیان کرد: من در همه جا مطرح می‌کنم که شهید رجایی که یکی از شخصیت‌های برجسته کشور و استان ما هستند یک نمونه‌ای از الگو مدیریتی هستند که برخی مسئولان باید از منش و سیره شهید رجایی رادر عملکرد خود مورد توجه قرار دهند.

وی گفت: متاسفانه استان قزوین دچار سیاست‌زدگی شده و امیدواریم استاندار جدید به عنوان نماینده دولت در استان، با برخی سوءاستفاده‌های افراد برخورد کنند.
 
ازفرماندار بویین زهرا بخاطرعدم همکاری با شورا وشهردار گلایه داریم / بابایی صالح نماینده مجلس به شورای شهرنگاه سیاسی دارد
 
رئیس شورای شهر بوئین زهرا ادامه داد: خدمات زیربنایی در بوئین زهرا انجام نشده و ما هیچ گونه خدمات پایدار در این شهر نداشتیم؛ و ما اعضای شورا‌ی و شهردار، شهرداری را با چهار میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتیم.

رئیس شورای شهر بوئین زهرا عنوان کرد: اولویت ما در درآمد پایدار و انجام اقداماتی همچون احداث پمپ بنزین و مجتمع رفاهی است.

وی افزود: در حال حاضر به دنبال کسب مجوز برای احداث کارخانه آسفالت و ماسه شویی هستیم.

حسین خانی تصریح کرد: بوئین زهرا بر روی خط گسل زلزله قرار دارد و با توجه به درخواست‌های مکرر شورا و شهرداری بوئین زهرا مبنی بر ارائه و اجرای طرح‌های پیشگیرانه، هنوز هیچ گونه اعتباری برای ستاد بحران شهرستان در نظر گرفته نشده است.
 
ازفرماندار بویین زهرا بخاطرعدم همکاری با شورا وشهردار گلایه داریم / بابایی صالح نماینده مجلس به شورای شهرنگاه سیاسی دارد
 
وی گفت: مجموعه شهرداری و شورا باید مجوزی از کمیته تطبیق استان قزوین برای اختیارات خود دریافت کنند، اما متاسفانه کمیته تطبیق استان، چندین میلیارد تومان به ضرر شهرداری و شورای شهر بوئین زهرا کار کرده اند.

دستگیری و سلب عضویت اعضای شورای شهر شایعه است

حسین خانی ادامه داد: اخیرا شایعاتی برای شورا و شهرداری شهر بوئین زهرا ساخته و پرداخته شده که از همین تریبون بنده این شایعات را تکذیب می‌کنم و هیچ گونه سلب عضویت از اعضای شورای شهر نشده است.

گلایه از فرماندار و نماینده مجلس

وی با اشاره به عدم همکاری فرماندار بوئین زهرا و نماینده این شهر با شورای شهر بوئین زهرا خاطرنشان کرد: با توجه به تمام ناملایمات و عدم تعامل فرمانداری، هنوز کار‌های عمرانی در شهر بوئین زهرا ادامه دارد.
 
ازفرماندار بویین زهرا بخاطرعدم همکاری با شورا وشهردار گلایه داریم / بابایی صالح نماینده مجلس به شورای شهرنگاه سیاسی دارد
 
رئیس شورای شهر بوئین زهرا با تقدیر از تلاش و زحمات زاهدی استاندار سابق قزوین بیان داشت: زحمات زاهدی استاندار سابق استان قزوین و فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین بسیار قابل تقدیر است، اما از فرماندار بوئین زهرا گلایه داریم.

حسین خانی عنوان کرد: یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های فرمانداری هماهنگی بین دستگاه هاست که در صورت عدم هماهنگی شهرداری متضرر می‌شود. اما وقتی فرمانداری نتواند این تعامل را ایجاد کند، ضعف شهرداری و شورای شهر محسوب نمی‌شود.

وی با گلایه از برخورد بابایی صالح نماینده مردم آوج و بوئین زهرا در مجلس در عدم پاسخ به درخواست‌های شورای شهر بیان کرد: از ایشان به عنوان نماینده مردم بوئین زهرا درمجلس شورای اسلامی گله‌مند هستیم چرا که بیش از ۱۰ بار دعوت ما را رد کرده و حتی با وجود مراجعه حضوری به دفتر وی، باز هم هیچ ترتیب اثری داده نشد.

حسینخانی در پایان گفت: مسکن مهر این شهر مشکل آب دارد که به فرمانداری و نماینده مردم در مجلس این مشکل را انعکاس داده ایم و متاسفانه هیچ اقدامی در این خصوص انجام ندادند و نماینده مجلس به شورای شهر نگاه سیاسی دارد.
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار