کسب عنوان نخست ارزیابی عملکرد از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین
کد خبر: 976374
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045zy
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
درگردهمایی مدیران ارشد صنعت تولید برق حرارتی کشور اعلام شد
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، با اهدای لوح‌های تقدیر، از نیروگاه شهید رجایی در کسب رتبه‌های برتر ارزیابی‌های عملکردی تجلیل کرد.
جوان آنلاین / به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهیدرجایی، در گردهمایی مدیران ارشد صنعت برق حرارتی که در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق برگزار شد.

همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با اهدای لوح‌های تقدیر، از مدیریت و کارکنان نیروگاه شهید رجایی به دلیل عملکرد موفقیت آمیز در دستیابی به بیشترین سطح آمادگی تولید واحد‌ها در تابستان سال ۹۸ و کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سال ۹۷ در بین شرکت‌های مدیریت تولید برق، تجلیل و قدردانی نمود.

در این گردهمایی، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، همچنین با اهدای لوح تقدیر، از نیروگاه شهیدرجایی برای کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۶ در بین شرکت‌های مدیریت تولید برق نیز قدردانی نمود.
کسب عنوان نخست ارزیابی عملکرد از سوی نیروگاه شهید رجایی قزوین

گفتنی است افزایش آمادگی تولید واحدها، کاهش میزان مصرف آب، افزایش مصرف سوخت پاک گاز طبیعی، تداوم روند توسعه در شاخص‌های آموزشی، انجام به موقع تعمیرات مبتنی بر استاندارد‌های لازم، طراحی انواع قطعات و تجهیزات استراتژیک و مهم واحد‌های سیزده گانه و ساخت آن از سوی قطعه سازان داخلی و ...، از مهم‌ترین دلایل کسب موفقیت‌های اخیر است که نیروگاه شهید رجایی از سال‌های گذشته تاکنون توانسته است با بهبود این شاخص‌ها و تکیه بر منابع انسانی خود، به آن دست یابد.
 
شایان ذکر است این نیروگاه علی رغم گذشت بیش از ۲۵ سال از فعالیت واحد‌های آن، همچنان با سهم تولید حدود ۱۲ میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در سال، به عنوان یکی از نیروگاه‌های مطرح کشور شناخته می‌شود.
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی