شفاف‌سازی رسانه‌ها محیط را برای هنجارشکنان ناامن می‌کند
کد خبر: 976246
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045xu
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
معاون دادستان ایلام؛
معاون دادستان ایلام گفت: شفاف‌سازی و آگاه‌سازی رسانه‌ها محیط را برای هنجارشکنان در جامعه ناامن می‌کند.
آزادپور
حشمت‌الله شهبازی در نشست توجیهی رسانه‌های استان ایلام به وظایف آگهی بخشی رسانه‌ها در شفافیت و ناامن کردن محیط برای هنجارشکنان اظهار داشت: شفاف‌سازی و آگاه‌سازی رسانه‌ها محیط را برای هنجارشکنان در جامعه ناامن می‌کند.

به گفته معاون دادستان ایلام، شفاف‌سازی و کاهش فساد در جامعه و سیستم اداری نیازمند وجود رسانه‌های مطالبه‌گر، منصف و نقاد است که با رعایت دقت، صحت و انصاف نقد کنند و جامعه را برای فاسدان اقتصادی و اداری ناامن جلوه دهند. وی نقد را و مطالبه‌گری را حق رسانه‌ها دانست و یادآور شد: فساد در بخش دولتی معضل و چالشی قابل توجه است و مبارزه کردن با آن از کارکرد‌های رسانه‌ها است.

شهبازی جار زدن عملکرد فاسدان و هنجارشکنان در هر جایگاه اداری که باشند را مورد تاکید قرار داد و گفت: در انعکاس اخبار و رویداد‌ها حفظ آبرو حریم شخصی افراد مدنظر رسانه‌ها باشد.

معاون دادستان ایلام به فضای مجازی و فعالیت در تلگرام اشاره و یادآور شد: فعالیت در این رسانه غیرقانونی و انعکاس اخبار ادارات در تلگرام می‌تواند جنبه جاسوسی به خود بگیرد.

وی به ایام انتخابات پیش‌رو اشاره و یادآور شد: رسانه‌ها به شرایط زمانی و مکانی ایام انتخابات توجه ویژه داشته باشند و ضمن ترغیب به شرکت در انتخابات از هرگونه تنش‌آفرینی و ایجاد اخبار شبهه‌برانگیز به جد پرهیز کنند.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار