پسر ۱۸ سال خون به پا کرد
کد خبر: 976224
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045xY
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
پسر ۱۸‌ساله پس از قتل برادر، پدر و مادرش با ضربات چاقو با طرح سناریوی دروغین مدعی شد مردی نقابدار حادثه مرگبار را رقم زده‌است. متهم، اما در بازجویی‌های بیشتر اعتراف کرد به خاطر تبعیض خانوادگی دست به این جنایت هولناک زده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، عصر روز یک‌شنبه ۱۲‌آبان‌ماه بود که پسری ۱۸‌ساله وارد کلانتری شاهد شهر شهریار شد و مأموران پلیس را از حادثه‌ای خونین که ساعتی قبل در خانه‌شان رقم خورده‌بود با خبر کرد. او درحالی که دست‌هایش به شدت دچار جراحت شده‌بود مدعی شد که مردی نقابدار وارد خانه‌شان شده و اعضای خانواده‌اش را به قتل رسانده‌است. لحظاتی بعد مأموران پلیس به همراه پسر نوجوان قدم به قتلگاه گذاشتند. مأموران در اتاق خواب با اجساد برادر ۱۳‌ساله و پدر و مادر او مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند.

همزمان با حضور بازپرس و کارآگاهان پلیس‌آگاهی در محل پسر ۱۸‌ساله مورد تحقیق بیشتر قرار گرفت. او گفت: ساعتی قبل در خانه بودیم که ناگهان مردی نقابدار در حالی که چاقو به دست داشت وارد شد. او پدر، مادر و برادرم را به قتل رساند و قصد قتل من را داشت که تیغه چاقویش را گرفتم که انگشتام را برید و توانستم از دست او فرار کنم و خودم را به اداره پلیس برسانم.

در جریان بررسی‌های بیشتر مشخص شد که جراحت‌های دست وی از سوی فرد دیگری ایجاد نشده‌است، بنابراین وی مورد تحقیق بیشتر قرار گرفت و به جنایتی هولناک اعتراف کرد.

او گفت: پدر و مادرم همیشه به برادر کوچکم توجه می‌کردند و به من توجه نمی‌کردند. این موضوع همیشه من را اذیت می‌کرد تا اینکه تصمیم گرفتم از آن‌ها انتقام بگیرم. وی ادامه داد: پدر و مادرم هر دو شاغل هستند. امروز در خانه تنها بودم که تصمیم خودم را گرفتم. وقتی برادرم از مدرسه به خانه برگشت او را غافلگیر کردم و با ضربات چاقو او را به قتل رساندم و جسدش را به اتاق خواب کشاندم. پس از آن منتظر آمدن پدرم ماندم. وقتی از سر کار به خانه برگشت با چاقو چند ضربه به گردنش زدم که او هم کشته شد و جسدش را به اتاق خواب بردم و منتظر مادرم ماندم. وقتی که او هم از محل کارش به خانه آمد او را هم با چاقو به قتل رساندم. سپس انگشتانم را با چاقو زخمی کردم و راهی اداره پلیس شدم. مدعی شدم که مردی نقابدار به خانه‌مان آمده بود و خانواده را به قتل رسانده بود که مأموران متوجه دروغم شدند و به قتل اعتراف کردم.

سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: تحقیقات بیشتر از پسر نوجوان در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار