طرح نهایی جداره سازی بلوار جمهوری اسلامی، طی روز‌های آتی تهیه میشود
کد خبر: 975077
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045f3
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
شهردار منطقه ۸ خبر داد:
شهردار منطقه هشت جلسه‌ای با مشاور طرح جداره سازی بازار تبریز و معاون فنی و عمرانی منطقه هشت برگزار نموده و پیرامون طرح ارتقاء کیفی منظر و بافت‌های بلوار جمهوری اسلامی بحث و تبادل نظر نمودند.
شهردار منطقه هشت جلسه ای با مشاور طرح جداره سازی بازار تبریز و معاون فنی و عمرانی منطقه هشت برگزار نموده و پیرامون طرح ارتقاء کیفی منظر و بافتهای بلوار جمهوری اسلامی بحث و تبادل نظر نمودند.
دکتر علی مدبر در این جلسه با اشاره به وضعیت نامناسب نمای بیرونی بازار، وضع کنونی جداره‌ها در بلوار جمهوری را در شان این بازار تاریخی، ندانسته و خواستار طراحی و اجرای  جداره‌های بازار در شان این بازار تاریخی شدند.
شهردار منطقه هشت در ادامه گفت: جداره‌های بلوار جمهوری اسلامی بسیار نامناسب بوده و هویت تاریخی این منطقه را خدشه دار نموده است  چرا که درجداره‌های بازار حد فاصل دارایی تا میدان نماز هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه پشت این جداره‌ها بزرگترین بازار آجری مسقف جهان واقع شده ست یافت نمیشود که طبق دستور شهردار محترم تبریز، برآنیم عملیات جداره سازی سنتی بلوار جمهوری را حدفاصل تقاطع دارایی تا میدان نماز به زودی اجرائی نمائیم.
در این جلسه مقرر شد مشاور طرح جداره سازی بلوار جمهوری اسلامی، طی روز‌های آتی طرح نهایی نماسازی پروژه را جهت اجرا تحویل شهرداری منطقه هشت دهد تا پروژه وارد فاز اجرایی گردد.
برچسب ها: شهر ، تبریز ، شورا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار