اشتراک‌پذیری رایگان گاز بیش از ۲ هزار خانواده مددجوی کردستانی
کد خبر: 974931
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045ch
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان:
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: ۲ هزار و ۴۳۹ واحد مسکونی زیرپوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان از اشتراک رایگان گاز در سال گذشته و ۶ ماهه اول سال ۹۸ برخوردار شدند.
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: ۲ هزار و ۴۳۹ واحد مسکونی زیرپوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی استان از اشتراک رایگان گاز در سال گذشته و ۶ ماهه اول سال ۹۸ برخوردار شدند.

احمد فعله‌گری در گفتگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار داشت: سال گذشته در خدمات‌رسانی به مردم استان هیچ‌گونه خللی ایجاد نشده و تمامی اقدامات این شرکت به موقع صورت گرفته و به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی نیز خدمات رایگان در زمینه برقراری انشعاب گاز و نصب کنتور ارائه شده است.

فعله‌گری خاطرنشان کرد: در سال ۹۷ تعداد  ۲ هزار و  ۷۵ مشترک در قالب ارائه خدمات رایگان به مددجویان زیرپوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی در استان از اشتراک رایگان برخوردار شده‌اند که از این تعداد ۱ هزار و ۵۸۹ واحد مسکونی از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی و ۴۸۶ مورد از مددجویان زیرپوشش سارمان بهزیستی استان کردستان بودند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان در مورد هزینه‌های اشتراک‌پذیری رایگان مددجویان سال ۹۷ گفت: برای این تعداد خانوار در مجموع در سال گذشته بالغ بر ۴ میلیارد و ۳۷۳ میلیون ریال بوده است.

وی ادامه داد: از تعداد ۳۶۴ مشترکی که بطور رایگان در سال ۹۸ جذب شده‌اند تعداد ۲۷۳ مورد زیرپوشش کمیته امداد و تعداد ۲۹۷ مورد از مددجویان زیرپوشش سازمان بهزیستی هستند که در مجموع ۷۶۹ میلیون ریال برای بهره‌مندی این خانوار‌ها از طرح رایگان اشتراک‌پذیری در شش ماهه اول سال جاری هزینه شده است.  

فعله‌گری یادآور شد: مبلغ کل هزینه شده برای زیرپوشش قراردادن مددجویان این دو سازمان در خصوص استفاده از اشتراک‌پذیری رایگان در سال ۹۷ و ۶ ماهه اول سال جاری ۵ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال بوده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار