اصفهان، سی و یکمین جشنوارۀ تئاتر را برگزار می کند
کد خبر: 974770
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045a6
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان:
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اسامی نمایش‌های راه‌یافته به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان اصفهان را اعلام نمود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدعلی جعفری با اشاره به نمایش‌های راه‌یافته به سی و یکمین جشنواره تئاتر استان اصفهان اظهار کرد: ۳۰ نمایش رسیده به دبیرخانه سی و یکمین جشنوارۀ تئاتر استان اصفهان مورد بازبینی قرار گرفت و در نهایت ۱۰ نمایش از شهرستان‌های اصفهان، شاهین شهر، نجف آباد، کاشان و گلپایگان به بخش اصلی جشنواره راه یافت.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه بازبینی آثار از ۱۳ تا ۱۸ مهرماه انجام شد، افزود: حسن کریمی، پیمان کریمی و حمید شهرانی بازبینی آثار ارسالی را بر عهده داشتند.

وی با بیان اینکه مجموع ۱۰ نمایش به اتفاق آرای بازبینان برای حضور در بخش مسابقه و یک نمایش برای شرکت در بخش جنبی در سی و یکمین جشنواره تئاتر استان اصفهان انتخاب شد، تصریح کرد: حضور یکی از نمایش‌های تایید شده جشنوارۀ امسال به تعهد و اجرای اصلاحات ارائه شده توسط شورای ارزشیابی و بازبینی بر نمایش منوط و مشروط شده است.

جعفری گفت: نمایش «مه لقا» به کارگردانی احمد شکرانه از نجف آباد، «شصت» به کارگردانی هومن حیدری از شاهین شهر، «سالمرگی» اثر پویان عطایی از اصفهان، «چایی راند آخر» به کارگردانی مسعود نریمانی از اصفهان، «شرق دور شرق نزدیک» اثر احسان جانمی از اصفهان، «تاریخ مردم کوچه بازار فرانسه در قرن ۱۸» از مهدی رضایی از کاشان، «گراز» به کارگردانی هادی عسگری از شاهین شهر، «خانه» اثر عماد قلی پور از اصفهان، «کُلاغ‌ها» اثر سعید محسنی از اصفهان، «سبوط» به کارگردانی امید نیاز از اصفهان(مشروط) در بخش اصلی و «گناه بر ضد روایت یک نویسنده» به کارگردانی رامین علیزاده از گلپایگان در بخش جنبی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان اصفهان حضور دارند.

جعفری خاطرنشان کرد: سی و یکمین جشنواره تئاتر استان اصفهان از ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان و سالن ماه حوزه هنری برگزار خواهد شد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار