نتایج آزمایشگاه کالیبراسیون ذوب آهن، در سراسر دنیا معتبر است
کد خبر: 974767
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045a3
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲
با اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد ۱۷۰۲۵
با روند تخصصی شدن روش‌های کالیبراسیون آزمایشگاه ها، سازمان‌های تدوین کننده استاندارد را بر آن داشت تا نیازمندی‌های خاصی را جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات تدوین نمایند. استاندارد ۱۷۰۲۵ برای کلیه آزمایشگاه‌های ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون (آزمایشگاه‌های صنعتی) قابل کاربرد می‌باشد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، ذوب آهن اصفهان موفق به اخذ گواهینامه تایید صلاحیت استاندارد ۱۷۰۲۵ در حوزه کالیبراسیون شد. مهندس راد مدیر مهندسی اتوماسیون و ارتباطات شرکت با اعلام این خبر افزود: با توجه به ضرورت حفظ منافع شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان در عرصه رقابت‌های تجاری، بازرگانی در سطح ملی منطقه‌ای و بین المللی، این شرکت در سال ۱۳۹۴ برای اولین بار اقدام به اخذ گواهی نامه استاندارد ۱۷۰۲۵:۲۰۰۵ در آزمایشگاه کالیبراسیون به مدت سه سال از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران نمود. در این راستا طی سال‌های ۹۴، ۹۵، ۹۶ و ۹۷ پس از مطالعه، تحقیق، تجهیز وبرنامه ریزی منسجم این مدیریت در سال ۱۳۹۷ ضمن انجام ارزیابی مجدد از طرف مرکز ملی تایید صلاحیت ایران موفق به تجدید گواهی نامه تایید صلاحیت استاندارد ۱۷۰۲۵ و اخذ آن با دامنه‌ای وسیعتر از سال ۱۳۹۴ شد.

با روند تخصصی شدن روش‌های کالیبراسیون آزمایشگاه ها، سازمان‌های تدوین کننده استاندارد را بر آن داشت تا نیازمندی‌های خاصی را جهت حصول اطمینان از کیفیت خدمات تدوین نمایند. استاندارد ۱۷۰۲۵ برای کلیه آزمایشگاه‌های ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون (آزمایشگاه‌های صنعتی) قابل کاربرد می‌باشد. این استاندارد، کالیبراسیون را با روش‌های استاندارد، غیر استاندارد و روش‌های توسعه یافته آزمایشگاهی را تحت پوشش قرار می‌دهد. آزمایشگاهی که استاندارد ۱۷۰۲۵ را اجرا و از یک مرجع ملی یا بین‌المللی تاییدیه گرفته باشد به عنوان یک آزمایشگاه معتبر به رسمیت شناخته می‌شود و نتایج کالیبراسیون‌های آن آزمایشگاه در سراسر دنیا قابل پذیرش است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار