ساده‌زیستی و شفافیت‌ گفتمان غالب انتخابات اسفند
کد خبر: 974396
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045U4
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۴
یک نماینده مجلس پیش‌بینی کرد
عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه نامزد‌هایی که همواره خود را در معرض مبارزه با فساد قرار داده‌اند قطعاً در انتخابات حرفی برای گفتن خواهند داشت گفت: ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت حرف اول و آخر را در اسفند ۹۸ خواهد زد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس گفت: در انتخابات آن‌هایی که با شفافیت به میدان آمده‌اند و در تمامی امور خود (زندگی، کار، عملکرد، اموال) شفاف بوده‌اند و با فساد مبارزه همیشگی کرده‌اند قطعاً با اقبال عمومی مواجه خواهند شد. وی افزود: نامزد‌هایی که در طول زندگی خود همواره خود را در معرض مبارزه با فساد قرار داده‌اند می‌توانند در انتخابات حرفی برای گفتن داشته باشند، اما افرادی که در ایام انتخابات به یکباره یادشان می‌افتد که باید در این زمینه کارنامه‌ای را از خود به یادگار داشته باشند برای مردم خوشایند نیست. عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه گاهی اوقات برخی طرح‌ها در مجلس ۱۷۰ امضا دارد که در نهایت فقط ۵۰ یا ۶۰ نفر به آن رأی می‌دهند که به هیچ وجه مورد قبول و پذیرش ما نیست. چرا که در راستای ظاهرسازی و نفاق است.

امیرآبادی گفت: نباید در بحث مبارزه با فساد به دنبال عوام‌فریبی باشیم بنابراین باید تلاش کنیم در تمامی امور زندگی خود با فساد مقابله کنیم و شفافیت را سرلوحه کار‌های خود بدانیم. وی افزود: آن‌هایی که در طول سالیان گذشته با فساد مبارزه کرده و دادگاه رفته و هزینه داده‌اند در انتخابات آینده با اقبال عمومی بیشتری مواجه خواهند شد. عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نباید افرادی که ادای مبارزه با فساد را درمی‌آورند ضد فساد بدانیم. وی گفت: ساده‌زیستی، مبارزه با فساد و شفافیت از جمله مسائلی است که می‌تواند در انتخابات آینده تأثیرگذار بوده و با اقبال عمومی از سوی مردم مواجه شده و از نامزد‌های انتخابات در این زمینه سؤال شود.
برچسب ها: ساده زیستی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار