قتل به خاطر هیچ
کد خبر: 973550
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045GQ
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
سرویس جامعه جوان آنلاین: راننده مسافربر که در حادثه‌ای ناخواسته مرگ مردی خشمگین را رقم زده است به اتهام قتل عمد مجرم شناخته شد.
به گزارش جوان، عصر روز پنج‌شنبه ۲۱‌تیر‌سال گذشته بود که مأموران کلانتری‌۱۳۴ شهرک غرب از حادثه رانندگی خونین در یکی از خیابان‌های اطراف با خبر و در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان داد که مردی ۶۳‌ساله در جریان تصادف با یک خودروی پراید جانش را از دست داده‌است. چند نفر از شاهدان که از دوستان و بستگان مرد فوت شده‌بودند، گفتند که راننده پراید به عمد حادثه خونین را رقم زده و مرد میانسال را به قتل رسانده‌است. بعد از آن بود که جسد به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

در شاخه دیگری از تحقیقات مرد مسافربر مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: من در خیابان در حال مسافرکشی بودم که زن جوانی در حالی که طفلی به همراه داشت گفت «دربست» که توقف کردم. او گفت که می‌خواهد به چند جا برود و می‌تواند ساعتی ۱۰ هزار تومان کرایه بدهد که به خاطر بچه‌ای که همراه داشت قبول کردم و آن‌ها را سوار کردم. زن جوان خواست به سمت خیابان توحید حرکت کنم. به خاطر اینکه مسیر را درست نمی‌شناختم چند خیابان را اشتباه رفتم، اما به هر صورت به خیابان توحید رسیدیم. زن جوان گفت که ممکن است چند نفر بخواهند برایش ایجاد مزاحمت کنند. من گفتم که دنبال دردسر نیستم و خواستم بدون اینکه کرایه بدهد از ماشین پیاده شود و ماشین دیگری کرایه کند که قبول نکرد. بعد شروع به حرف زدن با تلفن همراهش کرد. معلوم بود که دارد با مردی حرف می‌زند. زن جوان همان طور که داشت حرف می‌زد شروع به جیغ و داد کرد که من ترسیدم. گفت که هشت ماه است که درخواست طلاق داده و حالا بعد از این همه دوندگی معلوم شده است، حکمی که گرفته فاقد اعتبار است. زن جوان از من خواست که دور بزنم که از او خواهش کردم پیاده شود و ماشین دیگری کرایه کند. در حال حرف زدن بودیم که ناگهان مردی میانسال همراه هفت، هشت نفر دیگر از راه رسید. زن جوان با دیدن آن مرد ترسید. مرد به او گفت که «می‌خواستی حکم جلب من را بگیری؟» زن جوان به من گفت که به طرف کلانتری‌۱۳۴ شهرک غرب بروم. من که چاره‌ای نداشتم پایم را روی پدال گاز گذاشتم و حرکت کردم. آن‌ها هم سوار ماشین و موتور شدند و به دنبالم حرکت کردند. من با سرعت رانندگی کردم و توانستم از آن‌ها فاصله بگیرم. حوالی کلانتری که رسیدیم زن جوان خواست که وارد کوچه‌ای شوم و توقف کنم تا پیاده شود. بعد از من خواست که به سرعت از محل دور شوم؛ چراکه آن مرد شکاک است و برایم دردسر درست می‌کند. من دیدم کوچه بن بست است. خیلی زود دور زدم و زمانی که سر خیابان رسیدم آن‌ها هم از راه رسیدند. آن‌ها راهم را سد کردند و مانع حرکتم شدند و همان طور که پشت فرمان نشسته بودم، کتکم زدند. مرد میانسال خودش را روی کاپوت ماشین انداخت تا مانع حرکتم شود. من آن‌ها را نمی‌شناختم و خواستم که رهایم کنند، اما دست بردار نبودند. من شروع به حرکت کردم و نمی‌دانم که چطور آن مرد از روی ماشین سقوط کرد و کشته شد.
بعد از کامل شدن تحقیقات در این باره و بازسازی صحنه جرم بازپرس، راننده مسافربر را به اتهام قتل عمد مجرم شناخت و کیفرخواست علیه وی صادر شد. متهم به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
برچسب ها: مسافربر ، صحنه جرم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار