۴۰۵ سند مالکیت برای متقاضیان کوی امام علی (ع) اراک صادر شد
کد خبر: 972639
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00451j
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی
سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: ۴۰۵ سند مالکیت تک برگی برای متقاضیان اراضی کوی امام علی (ع) اراک صادر شد.

سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: ۴۰۵ سند مالکیت تک برگی برای متقاضیان اراضی کوی امام علی (ع) اراک صادر شد.

محمود رضا بختیاری سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی افزود: این میزان سند برای ۱۴ هزار پلاک به منظور تثبیت مالکان در اراضی دولتی، تقلیل مشکلات حقوقی و جلوگیری از تجاوز به اراضی متعلق به سازمان ملی امور اراضی انجام شده است.

وی اظهار داشت: از این میزان سند تعداد ۳۵۲ مورد مربوط به پلاک ثبتی چهار هزار و ۵۹۸ و تعداد ۵۳ مورد مربوط به پلاک چهار هزار و ۵۹۱ است.

 سرپرست معاونت حقوقی و املاک اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: اخذ اسناد تک برگی در اراضی دولتی یکی  از مهم ترین وظایف ادارات کل راه و شهرسازی استان ها است که به همت همکاران این مجموعه تاکنون شهروندان بسیاری موفق به اخذ سند تک برگی در کوی امام علی(ع) اراک شده اند.

 بختیاری افزود: اکنون ۳۳۸ فقره پرونده در این اداره کل درحال بررسی است و رسیدگی به تعداد ۱۰ پرونده در نشست هیات نمایندگی در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار