آغاز احداث باند دوم محور اردبیل به آستارا
کد خبر: 972079
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044sh
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
با اتمام مطالعات باند دوم محور اردبیل – آستارا و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی این پروژه هر چه سریع‌تر آغاز و به اتمام خواهد رسید.
سرویس ایران جوان آنلاین: با اتمام مطالعات باند دوم محور اردبیل – آستارا و انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی این پروژه هر چه سریع‌تر آغاز و به اتمام خواهد رسید.
محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه با اتمام مطالعات باند دوم محور اردبیل – آستارا، پیمانکار عملیات اجرایی آن انتخاب و کار آن هر چه سریع‌تر شروع می‌شود، گفت: امسال پروژه‌های خوبی در حوزه راه در سطح استان اردبیل در حال اجراست که امیدواریم با تلاشی که استاندار اردبیل و حمایت‌های رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان در مجلس انجام می‌دهند، پروژه‌های حوزه راهسازی به سرانجام خوبی برسند. وی یکی از مهم‌ترین این پروژه‌ها را محور اردبیل – سرچم اعلام و خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده در سفر رئیس‌جمهور ۲۰ تا ۲۳ کیلومتر از این مسیر افتتاح خواهد شد. همچنین در سال‌جاری تخصیص خوبی هم از محل منابع ملی و هم استانی برای این پروژه در نظر گرفته شده است که با قوت و قدرت احداث این مسیر پیگیری می‌شود. حیدری با اشاره به احداث باند دوم محور اردبیل – آستارا بیان کرد: مطالعات این پروژه به اتمام رسیده و ما در مرحله اخذ مجوز برای انتخاب پیمانکار در این محور هستیم تا عملیات اجرایی در این محور آغاز شود. وی با بیان اینکه با اجرایی شدن این پروژه مشکلات ترددی در محور اردبیل – آستارا رفع خواهد شد، افزود: پروژه دیگری که با تلاش همکاران ما در حال اجراست باند دوم محور رضی – امیرکندی است که در سفر رئیس‌جمهور ۸ تا ۱۰ کیلومتر از این محور نیز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد. حیدری ادامه داد: پروژه دیگری که برای مردم شمال استان بسیار مهم به نظر می‌رسد دوبانده محور گرمی – بیله‌سوار است که مجوز احداث این مسیر گرفته شده و برآورد ما ۱۸۰ میلیارد تومان برای عملیاتی کردن این پروژه است. وی اظهار کرد: این پروژه در مرحله مناقصه برای انتخاب پیمانکار است و ظرف ۳۰ تا ۴۰ روز آینده با انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن شروع می‌شود. عضو شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل با بیان اینکه باند دوم محور پارس‌آباد – سربند نیز با انتخاب دو پیمانکار با پیشرفت خوبی در حال اجراست، تصریح کرد: بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر با تلاش دو پیمانکار از دو مسیر به سرعت در حال انجام است به طوری که در سفر رئیس‌جمهور ۲۵ کیلومتر از این مسیر نیز به بهره‌برداری خواهد رسید. حیدری افزود: هرچند وضعیت تأمین منابع مالی در کشور برای اجرای پروژه‌های عمرانی سخت و دشوار شده، اما با عنایت استاندار اردبیل و تلاش و پیگیری رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و نمایندگان استان منابع مالی خوبی برای پروژه‌های راهسازی تأمین شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار