کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی یک هزار و ۲۹۰ فرصت شغلی ایجاد کرد
کد خبر: 971067
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044cN
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: این نهاد حمایتی در سال جاری یک هزار و ۲۹۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش خود ایجاد کرده است که تاثیر مهمی در زندگی و استقلال آنان خواهد داشت.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: این نهاد حمایتی در سال جاری یک هزار و ۲۹۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش خود ایجاد کرده است که تاثیر مهمی در زندگی و استقلال آنان خواهد داشت.

قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در نشست خبری با رسانه ها افزود: ۱۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای این تعداد فرصت شغلی تسهیلات پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: ۶۰۰ اشتغال ایجاد شده از این تعداد با معرفی به کارفرما و پرداخت بیمه به مدت ۲ سال توسط کمیته امداد فراهم شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال نیز برای ایجاد اشتغال روستایی در استان در اختیار بانک های عامل گذاشته شده است.

موسی نژاد در ادامه گفت: ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار از منابع مالی از محل تبصره ب امسال برای این نهاد حمایتی در استان پیش بینی شده  است که ۶۰۰ میلیارد ریال آن محقق شده است.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: مرحله دوم شور عاطفه ها ۱۰ مهرماه در یک هزار و ۲۷۰ آموزشگاه استان مرکزی با همکاری آموزش و پرورش برگزار می شود.

وی اظهار داشت: زنگ عاطفه ها ۱۰ مهرماه در مدرسه پسرانه علامه حلی در شهرک امین اراک با حضور مسئولان استانی نواخته می شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: ۳۰ هزار پاکت و ۱۲ هزار قلک برای جمع آوری کمک های دانش آموزان در مرحله دوم جشن عاطفه ها در مدارس و مراکز خیریه استان توزیع می شود.

موسی نژاد افزود: ۳۰۰ فقره جهیزیه نیز همزمان با برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی، در اختیار محرومان قرار می گیرد.

وی اظهار داشت: ۲ هزار و ۷۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی امسال از آموش های فنی و حرفه ای در راستای اشتغالزایی برخوردار شده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت:  ۹۸۰ مددجوی این نهاد در سیل اخیر واحد مسکونی خود را از دست داده یا دچار خسارت شدند.

موسی نژاد افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی برای ۶۰۰ خانواده تحت پوشش این نهاد حمایتی پرونده تشکیل داد که ۴۷۴ متقاضی در مرحله انعقاد قرارداد با بانک هستند و ۲۷۳ مالک نیز تسهیلات نوسازی را دریافت کرده اند.

وی اظهار داشت: ۲۶ خدمت کمیته امداد از جمله مسکن، جذب حامیان، تسهیلات، خدمات فرهنگی، مشاوره و بهداشت به صورت الکترونیک ارایه می شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار