آمریکا به دنبال مهار انقلاب اسلامی است
کد خبر: 970532
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044Tk
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
فرمانده سپاه اسلامشهر:
فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا اسلامشهر، گفت: امروز آمریکا به دنبال از بین بردن نظام جمهوری اسلامی نبوده، بلکه می‌خواهد انقلاب اسلامی را مهار کند .
محمدرضا عباسی

هادی ایلکا فرمانده سپاه شهرستان اسلامشهر، در نشستی با خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: امروز دشمنان ما به سرکردگی آمریکا به دنبال از بین بردن نظام جمهوری اسلامی نیستند، بلکه دنبال مهار انقلاب اسلامی هستند.
ایلکابا تحلیلی در رابطه با علل دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران، افزود: تمام دشمنی آمریکا با اهداف و آرمان‌های نظام است، زمانی آمریکا ادعای ابرقدرتی بر دنیا را داشت، اما ظهور انقلاب اسلامی باعث افول این قدرت سلطه جویانه آمریکا و وابستگان شده است.
وی بیان کرد: اگر هر کشوری سه مولفه اتحاد سازی بر علیه دشمن، به نتیجه رساندن حوادث به نفع خود و توان قدرت مهار رقیب را داشته باشد، می‌تواند به عنوان ابرقدرت شناخته شود، در حالی که در شرایط امروز جامعه جهانی، آمریکا هیچ یک از این سه مولفه را ندارد، بنابراین دیگر نمی‌توان به آمریکا به عنوان ابرقدرت اطلاق کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهدا اسلامشهر ،تاکید کرد: امروز آمریکا در نقطه افول قرار دارد و روز به روز در حال از بین رفتن است ودر منشاء افول قدرت آمریکا، نقش جمهوری اسلامی بیانگر و نمایان شده و بنابراین آمریکا تلاش می کند جمهوری اسلامی ایران را مهار کند تا خودش از بین نرود .
وی با اشاره به اهداف و سیاست های عمده آمریکا در برخورد با کشورها، گفت :بازسازی قدرت با استفاده از قدرت نفوذ سازمان ملل و ظاهرسازی افکار عمومی، تثبیت رژیم صهیونیستی ، فرسایش جمهوری اسلامی ایران و حفظ درگیری در جهان اسلام از مهم‌ترین اهداف و برنامه‌های آمریکایهاست که تلاش می کنند با اجرایی کردن آنها مانع از تنزل و افول قدرت خود در منطقه شوند.
ایلکا با اشاره به قدرت نفوذ جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان، تاکید کرد :با توجه به اینکه امروز قدرت نفوذ انقلاب اسلامی از مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی عبور کرده، این برای غرب بسیار آزاردهنده شده و در همین راستا تمام سیاست‌های آمریکا به دنبال مهار کردن قدرت جمهوری اسلامی ایران است.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه گرامی داشت هفته دفاع مقدس فقط برای سپاه و بسیج ارتش نیست، بیان کرد: برای تصاحب هر صندلی مسئولیت و پست و مقام خون بیش از ۷۰ شهید اهدا شده است ،همه مسئولین و اقشار مختلف مردم در هر پست و مقامی در اقصی نقاط کشور ،موظف و مدیون خون شهدا هستند و باید برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و حفظ یاد و خاطره شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام تلاش و در اجرای برنامه‌ها مشارکت و همکاری کنند.
و ی با اشاره به برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس در شهرستان اسلامشهر، افزود: در سی و نهمین سالگرد بزرگداشت هفته دفاع مقدس حرکت ۴ کاروان مقاومت در سطح مدارس و بوستان‌های شهرستان نواختن زنگ ایثار، تجمع رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس ، تجلیل از ایثارگران و جانبازان دیدار و سرکشی مسئولین از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ،برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم از جمله ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان اسلامشهر است.
فرمانده سپاه سیدالشهدا اسلامشهر با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری در سطح حوزه ها و پایگاه های بسیج ،خاطر نشان کرد :تجلیل از نفرات برگزیده کنکور سراسری، ارائه خدمات پزشکی رایگان توسط گروه های جهادی ،انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی در جهت محرومیت زدایی، برگزاری یادواره شهدای ادیان الهی و برگزاری نشست های بصیرتی و برنامه های خاطره گویی رزمندگان دوران دفاع مقدس و صدها برنامه علمی فرهنگی ورزشی و هنری از دیگر برنامه‌هایی است که در شهرستان اسلامشهر در طی هفته دفاع مقدس به اجرا در می آید .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی