هرگز اجازه نمی‌دهیم جنگی به ایران کشانده شود
کد خبر: 970063
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044MB
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
سرلشکر سلامی:
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: جنگ به ما فرمول غلبه بر دشمن را با الگوی اسلامی آموخت و امروز تحریم ها، استقلال واقعی را به ما آموخت. ما امروز آماده هر سناریویی هستیم و از تکرار اشتباهات دشمن نگران نیستیم.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پیش از ظهر امروز (شنبه) در نخستین نمایشگاه پهپاد‌های غنیمتی متجاوز که در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: هیچ کشوری از تاریخ خود جدا نمی‌شود، حیات هر جامعه امتدادی از میراث تاریخی آن است. ممکن است در تاریخ هر سرزمینی وقایعی باشند که در زمان و مکان خاصی متوقف نمی‌شوند و سیمای آینده آن کشور را ترسیم می‌کنند.

وی با بیان اینکه آن وقایع منشا فرهنگ، شکوه، افتخار و عزت می‌شوند، افزود: تاریخ و هویت هر ملت یک مفهوم امتداد یافته در زمان است.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: دفاع مقدس هنوز یک قطعه طلایی، هویت بخش، قدرت آفرین و الهام بخش ملت و جامعه ما است. شهیدان ما استوانه‌های مستحکمی هستند که پیکر اسلام بر آن استوانه‌های مستحکم استوار است.

سردار سلامی تصریح کرد: ما در سی و نهیمن سالگرد آن واقعه عظیم قرار داریم و هنوز بسیاری از مردان و زنان خالق آن واقعه کم نظیر زنده هستند. آن‌ها کهن سال شده اند، ولی کهنه نمی‌شوند.

وی افزود: دفاع مقدس همچون واقعه عاشورا در بستر زمان حرکت می‌کند، روح ایجاد می‌کند و شکوه کشور را به تصویر می‌کشاند.

فرمانده کل سپاه بیان کرد: بسیار شگفت انگیز است که یک ملت در آغاز تولد خود بتواند بر تمرکزی از ائتلاف شیاطین غلبه کند. انقلاب اسلامی تولدی نوین برای ملت ما بود.

سردار سلامی با بیان اینکه همه چیز بر خلاف اراده جهانی، در ایام دفاع مقدس اتفاق افتاد، افزود: ملت ما در جنگ قد کشید، قدرتمند شدیم و اراده ما بر اراده قدرت‌های بزرگ غلبه کرد و آن‌ها را شکست داد، اما این تنها آغاز ماجرا بود و نه پایان آن.

وی با اشاره به اینکه این دفاع هنوز در اشکال دیگری ادامه دارد، گفت: شما فکر کنید چگونه این ملت در فضای نبرد‌های سهمگین تحمیلی رشد همه جانبه داشته است. ببیند انقلاب اسلامی ما امروز در جهان تا کجا پیشرفته است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما امروز قدرت تولید مخاطرات ناشناخته را افزایش دادیم، تصریح کرد: ما بخش کوچکی از قدرت خود را آشکار کردیم و به کار گرفتیم. در فضای ذهن ما بازی جنگ با قدرت‌های بزرگ یک مفهوم رایج و متدوال بود و هست.

سردار سلامی بیان کرد: این نمایشگاه، نشانه کوچک و یک نماد از پیشرفت‌های شگفت انگیز فناورانه‌ای است که در این کشور به برکت هدایت‌های رهبری، بدست آمده است.

وی ادامه داد: ما متنوع‌ترین نمایشگاه پهپاد‌های غنیمت گرفته شده را داریم که بیانگر دو موضوع تلخ و شیرین است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه حکایت تلخ آن این است که نشان دهنده تجاوز آمریکایی‌ها به فضای سرزمینی ایران است و حکایت شیرین آن هم، سقوط آن پهپاد‌ها است، گفت: سقوط پهپادها، بیانگر افول قدرت تکنولوژیک و فناوری آمریکا است و این شد که امروز نماد‌های قدرت آمریکا سقوط کرد.

سردار سلامی تصریح کرد: ما هر کسی که از حریم مرز‌های ما تجاوز کند را خواهیم زد و آشکارا هم اعلام می‌کنیم. هر کاری انجام دهیم را بیان خواهیم کرد و مسئولیت اقدامات خود را برعهده می‌گیریم. اما آن‌ها بدانند که این صرفا بخش کوچکی از فناوری‌ها و توانمندی‌های دفاعی ایران است‌

وی بیان کرد: ما در همه عرصه‌ها پیش رفته ایم، ما همیشه قدرت و پیشرفت خود را به واسطه رفتار‌های دشمن بدست آوردیم. هر کجا تهدید کردند قدرتمند شدیم. ما به مبارزه احترام می‌گذاریم و از آن فرصت می‌سازیم.

فرمانده کل سپاه گفت: جنگ به ما فرمول غلبه بر دشمن را با الگوی اسلامی آموخت و امروز تحریم ها، استقلال واقعی را به ما آموخت. همچنین، تهدیدات دشمن به ما تنظیم قدرت و دقت موشک‌های خودمان را آموخت. ما امروز آماده هر سناریویی هستیم و از تکرار اشتباهات دشمن نگران نیستیم.

سردار سلامی بیان کرد: کمی به عقب بگردید و تاریخ چهل سال گذشته ایران را مطالعه کنید. ماجرای طبس و در آتش سوختن نیرو‌های مهاجم دلتا را نگاه کنید، به ماجرای دفاع مقدس و بعد از آن به داستان‌های دیگری که اتفاق افتاده است خوب نگاه کنید، این‌ها برای عبرت گیری دشمنان ما کافی است.

وی با بیان اینکه ما اهل پاسخ هستیم و در واکنش قاطع هستیم، مقتدرانه پاسخ می‌دهیم، افزود: ما هرگز اجازه نمی‌دهیم جنگی به ایران کشانده شود. ما تا آخر ایستادیم.

فرمانده کل سپاه در پایان خاطرنشان کرد: ما اهل تنبیه و تعقیب هستیم و تا فروپاشی هر متجاوزی از پای نمی‌نشینیم و البته نقطه امنی هم باقی نمی‌گذاریم. پس اشتباه نکنید و این‌ها را در محاسبات خود داشته باشید.
منبع: مهـــر
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
0
1
سردار، امریکا ابتدا توسط نوچه هاش میجنگد و خودش تنها حمایت مادی، رسانه ای، تسهیلات و غیره میکنه اما مستقیم وارد معرکه نمیشه! مثل داعشی ها در کشورهای مختلف و یا غربزدگان سینه چاک از جمله درکشور ما! و امروز هم توسط دوستانش مشغول جنگ اقتصادی و هر چه فشار بیشتر به مردم آوردن است و البته نه با کسب اجازه از شما بلکه با گول زدن مردم در انتخابات! راستی تلفات و اسیب جنگ اقتصادی دست کمی از جنگ نظامی ندارد.
میرزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۰
0
0
مسلمانان جهان ؛ آزادیخواهان و کسانی که دم از حقوق بشر می زنید ؛
توجه کنید :
ملت انقلابی ، مجاهد و ایثارگر ایران اسلامی الگوی عملی مبارزه با فساد ، تباهی ، قلدری ، زور ، تروریسم ، استکبار جهانی و ... هر نوع رفتار ضد بشری را به شما ارائه داده است .
از این الگو پیروی نموده و با نیرو و توان خود بر علیه استکبار جهانی که متشکل از مثلث زَر و زور و تزور است قیام نمائید و خود را از چنگال این از خدا بی خبران رهانیده و در مسیر صراط مستقیم الهی قرار گیرید .
قدرتهای استکباری و شیاطین عالم ، با هم همپیمان شده اند تا منافع ضد بشری خود را به هر قیمت ممکن از شماها دریافت داشته و نگذارند لحظه ای سکون و آرامش به جوامع بشری رخ نمایاند و در مقابل ، هر نوع فشار ، سختی ، بی عدالتی ، جنایت ، ظلم ، خون ریزی ، نسل کشی ، و... هر نوع رفتار وحشیانه ضد انسانی و ضد بشریت را بر شما تحمیل نمایند .
پس هر چه سریعتر بپا خیزید و حق مسلم خود را از این جانیان بازپس گیرید .
ما باید زمینه ساز ظهور منجی عالم بشریت ، مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف باشیم و تا از ما حرکتی صورت نگیرد و خود ما نخواسته باشیم ، قرار نیست اتفاق خاصی رخ دهد .
ما باید در عمل و رفتار و کردار و حتی گفتارمان خواهان عدالت باشیم .
ملت های مستضعف باید حرکتی از خود نشان دهند ، آنگاه پشتیبانی های ایران اسلامی را بوضوح خواهند دید ؛ همانگونه که ملت های عراق ، سوریه ، لبنان ، یمن و..... به چشم دیدند .
آری ما آماده هر نوع کمک به همنوعان خود در سراسر جهان بوده ، هستیم و خواهیم بود .
بامید روزی که عدالت در سراسر جهان گسترش یابد و منجی عالم بشریت ، حکومت عدل الهی را برپا نماید .
ان شاألله .
بامید آن روز .
یا حق .
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار