گازرسانی به 400واحد تولیدی در شهر تاریخی گز
کد خبر: 969437
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044C5
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
در سال رونق تولید؛
به گزارش روابط عمومی، سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان، از گازرسانی به 400واحد تولیدی در شهر تاریخی گز در سال رونق تولید خبر داد و گفت: با اجرای حدود شش کیلومتر شبکه گاز، گازرسانی به حدود 400 کارگاه صنعتی در منطقه کارگاهی گز در حال انجام است که شبکه گذاری آن به اتمام رسیده و علمک گذاری آن در حال اجراست.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، سید حسن موسوی، افزود: شهرگز به دلیل داشتن خاک رس مرغوب و کوره های آجر پزی یکی از قطب های صنعت تولید آجر ایران است و شرکت گاز استان اصفهان با گازرسانی به شهرک صنعتی گز(منطقه کوره های آجرپزی) در سال 1388،به طور قابل ملاحظه ای باعث جلوگیری از مصرف سایر فرآورده های نفتی و کاهش آلودگی محیط زیست این منطقه گردید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، بیان داشت: درحال حاضر حدود 70 کوره آجرپزی از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک تحت عنوان مشترک عمده از این نعمت الهی بهره مند هستند.

وی، با اشاره به اینکه شهر گز دارای 105 کیلومتر شبکه گازرسانی است،گفت: از این مقدار 25 کیلومتر شبکه تغذیه، 85 کیلومتر شبکه شهری است و همچنین با نصب بیش از 4 هزار وش 708 انشعاب (علمک) خدمت رسانی به بیش از 8هزار و  619 مشترک صورت می پذیرد.

سید حسن موسوی، افزود: این شهر دارای 2 جایگاه C.N.G ، 3 ایستگاه C.P.S، 1 ایستگاه T.B.S بوده و گازرسانی به کوره های آجرپزی گز به کمک 70 ایستگاه M.R.S انجام می شود.

لازم به ذکر است در پی گازرسانی به 400واحد صنعتی شهر گز حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر ، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان اصفهان تقدیر کرد.

گفتنی است، شهر تاریخی گز با جمعیتی بالغ بر 20 هزار نفر در دشت نسبتا مسطحی که فاقد عوارض طبیعی است، و در فاصله 18 کیلومتری شمال اصفهان(9 کیلومتری از انتهای اصفهان) و کنار اتوبان اصفهان- تهران واقع شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار