دفتر تخصصی بانوان آفتاب به آسیب‌های اجتماعی حوزه بانوان می‌پردازند
کد خبر: 968397
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043vJ
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳
مدیر بانوسرای آفتاب اصفهان :
با ارائه برنامه های مهم و راه گشا برای بانوان به این پرسش پاسخ می دهد و سعی دارد اعتماد به توانمندی زنان را در این مرکز با این برنامه ها افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، شاید یکی از مسایل مهم زنان در شهر این باشد که مهم‌ترین مسئله زنان چیست؟ سیاست‌گذاران،‌ برنامه‌ریزان، مدیران اجرایی، پژوهشگران و محققان مسایل زنان چه چیز یا چیزهایی را می‌بایست در اولویت و خط اصلی کارهای خود قرار دهند؟

دفتر تخصصی بانوان آفتاب وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با ارائه برنامه های مهم و راه گشا برای بانوان به این پرسش پاسخ می دهد و سعی دارد اعتماد به توانمندی زنان را در این مرکز با این برنامه ها افزایش دهد.

لیلا لندی مدیر بانوسرای آفتاب درباره برنامه های در حال برگزاری این مرکز، اظهار کرد: دفتر تخصصی بانوان آفتاب  فیلم هایی که به آسیب‌های اجتماعی حوزه بانوان می‌پردازند را در برنامه "زاویه دید" اکران کرده و کارشناس جایگاه یک زن را در آن فیلم تحلیل و دنبال می‌کند و موقعیت را برای تصمیم گیری در اختیار بیننده قرار می‌دهد.

وی در مورد سلسله نشست های "چتری برای حس خوب" گفت: این برنامه از بُعد روانشناختی 8 مهارت و از بُعد کارآفرینی 8 تکنیک را به مادران و دختران برای داشتن ارتباطی خوب آموزش می‌دهد.

وی افزود: این برنامه روز پنجشنبه 14 شهریور از ساعت 9 تا 11 صبح توسط شوشتری کارشناس خانواده در بانوسرای آفتاب  برگزار می‌شود.

وی در ادامه با تشریح برنامه "توانمندی بانوان" در زمینه روانی و اجتماعی خاطرنشان کرد: این برنامه نیز روز چهارشنبه 13 شهریور از ساعت 9 تا 11 صبح توسط مرتضی پدریان به بررسی بُعد روانی ارتباط با همسر می‌پردازد.

گفتنی است؛ بانوان علاقه مند برای اطلاع از برنامه های بانوسرای آفتاب می توانند با شماره 34468112 تماس حاصل کنند

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار