مرگ ۳ دختر بچه بررسی می‌شود
کد خبر: 968365
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043un
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
علت مرگ سه‌دختر بچه که در حادثه‌های جداگانه در بیمارستان فوت کرده‌اند، بررسی می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، اولین فوت که مربوط به دختر ۱۰‌ماهه‌ای به نام رضوان بود، ساعت ۱۳:۲۵ روز یک‌شنبه دهم شهریور‌ماه به بازپرس دادسرای امور جنایی تهران اطلاع داده شد. مأموران کلانتری ۱۰۳ گاندی اعلام کردند رضوان ۱۰‌ماهه در یکی از بیمارستان‌های حوزه استحفاظی به دلیل ضایع نخاعی فوت کرده‌است و خانواده‌اش اعلام شکایت دارند. پس از اعلام این خبر بازپرس جنایی دستور داد جسد برای انجام آزمایش‌های لازم به پزشکی قانونی منتقل شود.

حادثه دوم که فوت دختر ۸‌ماهه‌ای به نام مهرانه بود از سوی مأموران کلانتری‌۱۴۸ انقلاب به بازپرس جنایی خبر داده شد. بررسی‌ها نشان داد مهرانه هم پس از انتقال به بیمارستان بر اثر مشکل قلبی فوت کرده‌است. جسد این نوزاد هم برای انجام آزمایش به پزشکی قانونی فرستاده شد.

سومین حادثه را ساعت ۲:۵۳‌بامداد دیروز، مأموران کلانتری‌۱۷۹ خلیج‌فارس درباره مرگ مشکوک دختر چهارساله‌ای به تیم جنایی خبر دادند. بررسی‌ها حکایت از این داشت دختر چهارساله‌ای به نام گلنار هنگام بازی در بالکن مهمانسرای به طرز مرموز و عجیبی ناگهان فوت می‌کند. پدر گلنار به مأموران گفت: ما اهل شهرستان هستیم و چند روز قبل برای مسافرت به تهران آمدیم و در مهمانسرایی اقامت داشتیم. چند ساعت قبل گلنار برای بازی به بالکن مهمانسرا رفت و دقایقی بعد ناگهان بدن گلنار لرزید و روی بالکن دراز کشید. به سرعت خودم را به او رساندم که دیدم از هوش رفته و بعد بلافاصله دخترم را به بیمارستان رساندم، اما متأسفانه فوت کرد. وی در پایان گفت: به فوت ناگهانی دخترم مشکوک هستم و درخواست دارم فوت دخترم بررسی شود.

پس از طرح شکایت جسد گلنار برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. همچنین بازپرس جنایی به پزشکی قانونی دستور داد علائم الکتریکی در مرگ گلنار نیز بررسی شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار