واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی قزوین 2/7 برابری رشد داشته است
کد خبر: 968129
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043qz
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
مهندس خانپور:
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در طول دو سال گذشته تاکنون ۳۶۱ هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها ونواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه گذاری و احداث واحد‌های تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذار شده است.
جوان آنلاین / بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین مهندس " حمید رضا خانپور" مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین با اعلام این مطلب اظهارداشت: ازدوسال گذشته تاکنون به ۲۱۱ متقاضی سرمایه گذاری به میزان ۳۶۱ هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذار شده که در مقایسه با مدت مشابه ۲۷۰ درصد رشد داشته است که نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه گذاری از آغاز رونق اقتصادی و تولید در پسابرجام در استان است.
واگذاری زمین صنعتی به سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتیقزوین  2/7 درصد رشد داشته است
 
وی گفت: در راستای جذب سرمایه گذاروایجاد رونق اقتصادی واشتغال پایدار جوانان جویای کار با راه اندازی این ۲۱۱ واحد صنعتی زمینه اشتغال شش هزار ۶۵۴ نفر فراهم می‌شود.
 

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان میزان سرمایه گذاری این واحد‌های صنعتی را ۲۳ هزار میلیارد ریال عنوان کرد.

خانپور اضافه کرد: شهرک‌های صنعتی لیا، کاسپین ۱ و ۲ و خرمدشت به ترتیب میزان بیشترین جذب سرمایه گذار و میزان مساحت واگذاری صنعتی را داشته اند.

این مسئول با اشاره به راه اندازی مجدد واحد‌های بهره بردارراکد گفت: ازابتدای سالجاری تاکنون، ۲۱ واحد تولیدی بهره بردار راکد با اشتغال ۵۴۰ نفر مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با هماهنگی این شرکت و یا با جذب سرمایه گذاران جدید مجدد به چرخه تولید بازگشته اند.
گفتنی است درحال حاضر یک هزارو ۴۸۰ قرارداد با متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی استان منعقد شده که ازاین تعداد ۹۱۵ واحد با سرمایه گذاری ۲۶ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسیده که زمینه اشتغال پایدار ۲۷ هزار نفر را فراهم کرده است.

این مسئول در پایان از کسب رتبه برتر استان درخصوص جذب سرمایه گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی در نیمه نخست سال جاری در کشور خبر داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار