مرگ موتورسوار تصادف یا قتل؟
کد خبر: 968069
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043q1
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
تحقیقات درباره علت مرگ موتورسواری که در تصادف با خودروی پراید به کام مرگ رفته‌است با تسلیم شدن راننده پراید وارد مرحله‌ای تازه شد. در حالی که شاهدان علت حادثه را عمدی اعلام کرده‌اند، راننده پراید این اتهام را انکار می‌کند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، چند شب قبل رانندگانی که در حال عبور از یکی از بزرگراه‌های تهران بودند با وقوع یک سانحه مرگبار پلیس و امدادگران را با خبر کردند. با حضور مأموران مشخص شد که راکب یک موتور سیکلت در جریان تصادف با خودروی عبوری جان باخته است. یکی از شاهدان گفت: در حال عبور بودم که متوجه شدم یک دستگاه خودروی پراید در تعقیب یک موتورسیکلت است که راکب و ترک نشین آن، دو مرد جوان بودند. آن‌ها به سرعت رانندگی می‌کردند تا اینکه راننده پراید به صورت عمد با موتورسیکلت تصادف کرد و وسیله نقلیه آن‌ها واژگون شد و هر دو به زمین سقوط کردند. پس از حادثه راکب موتورسیکلت از محل فرار کرد، اما ترک‌نشین آن به علت شدت ضربه‌ای که به سرش وارد شد جانش را از دست داد. شاهد حادثه و چند شاهد دیگر که حرف‌های او را تأیید کرده‌بودند، شماره پلاک خودروی پراید را در اختیار پلیس گذاشتند. مأموران پلیس در بازرسی از مرد فوت شده، سه چاقو و قمه و چند گوشی سرقتی کشف کردند.

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات به دستورقاضی دشتبان، بازپرس شعبه دهم دادسرای امور جنایی در این باره به جریان افتاد. در اولین گام شماره پلاک خودروی پراید بررسی شد. بررسی‌ها، اما نشان داد که پلاک متعلق به یک خودروی پژو است. در حالی که مأموران پلیس احتمال می‌دادند راننده پراید پلاک سرقت شده را روی خودروی خود نصب کرده‌باشد، راننده پراید روز گذشته وارد دادسرای امور جنایی شد و به حادثه خونین اعتراف کرد. وی توضیح داد: روز حادثه پشت فرمان خودرو داشتم برای یکی از دوستانم پیامک ارسال می‌کردم که دو پسر جوان که سوار موتور بودند گوشی تلفن همراهم را سرقت کردند. من هم به سرعت موتورسواران را تعقیب کردم. وقتی به نزدیکی آن‌ها رسیدم خواستم ترمز کنم، اما ترمز ماشینم کار نمی‌کرد. در آن لحظه موتور سارقان با عقب یک خودروی پژو عبوری برخورد کرد و حادثه اتفاق افتاد. من البته کمی جلوتر توقف کردم. وقتی از پشت فرمان خارج شدم راکب موتور از محل فرار کرد. آنجا بود که متوجه شدم همدست او جانش را از دست داده است، من هم ترسیدم و پشت فرمان ماشینم نشستم و فرار کردم. در این چند روز دچار عذاب وجدان شده بودم و نگرانم مبادا راننده پژو در این حادثه بازداشت شود، برای همین تصمیم گرفتم خودم را به پلیس معرفی کنم. به دستور بازپرس تحقیقات از راننده پراید در اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران بزرگ در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار