مهلت ثبت نام رانندگان متقاضى سرویس مدارس تا ١٥ شهریور
کد خبر: 967992
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043om
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
در آستانه سال تحصیلى جدید اعلام شد:
شرایط عمومی ثبت نام رانندگان تاکسی متقاضی سرویس مدارس از سوى سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانى شهر تهران اعلام شد.
به گزارش جوان‌آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ رانندگان متقاضی ثبت نام سرویس مدارس می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی http://taxi.tehran.ir ثبت نام کنند.
شرایط رانندگان متقاضى اخذ گواهى صلاحیت سرویس مدارس در سامانه سرویس مدرسه سایت سازمان تاکسیرانى بارگذارى شده است و واجدین شرایط تا ١٥ شهریور سال جارى مهلت ثبت نام دارند.
گواهینامه معتبر رانندگى، شرط سنی ۲۳ سال تمام، ارائه گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه، گذراندن دوره آموزشی مربوطه، تاهل و قبول کلیه تعهدات تعیین شده از سوى سازمان تاکسیرانی شهر تهران مطابق با دستورالعمل‌های ابلاغی از شرایط این ثبت نام است.
گفتنى است در مواردى که راننده، مالک خودرو نیست، حضور مالک خودرو به همراه اسناد هویتی در زمان ارائه اصل مدارک الزامی است.
همچنین روند انجام ثبت نام به معنی تاییدیه نیست و راننده باید تایید خود را از شرکت حمل ونقلی مجاز پیگیری کند و تا زمانی که راننده شرکت تحت پوشش خود را اعلام نکند، ثبت نام وی قطعی نخواهد شد.
رانندگان با مراجعه به اپراتورهاى دفاتر هماهنگى امور ادارى تاکسیرانى مى توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی باشگاه رفاه تاکسیرانى استفاده کنند.
عضویت رانندگان متقاضى سرویس مدارس در سامانه "تهران من" الزامى است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار