پلیس‌های قلابی شبگرد بازداشت شدند
کد خبر: 967743
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043kl
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
سه نفر از اعضای یک باند پنج‌نفره پلیس‌های قلابی که با پرسه در بزرگراه نواب از رانندگان اخاذی می‌کردند، بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، بامداد چهارشنبه شش شهریورماه بود که به مأموران گشت کلانتری‌۱۱۲ ابوسعید خبر رسید، پنج‌مرد خلافکار در پوشش مأمور پلیس از رانندگان عبوری در بزرگراه نواب اخاذی می‌کنند. راننده پرایدی که خودش را سراسیمه به مأموران گشت کلانتری رسانده‌بود، گفت: لحظاتی قبل در حال رانندگی در بزرگراه نواب بودم که دیدم خودروی پرایدی به صورت کج و در خلاف بزرگراه توقف کرده‌است. بیرون از خودرو چهار مرد جوان بودند که یکی از آن‌ها تابلوی ایست در دست داشت و به من دستور توقف داد و سه نفر دیگر هم در حال بازرسی از خودروی دیگری بودند و مرد جوان دیگری هم به عنوان راننده داخل خودروی پراید نشسته بود.

مردی که تابلو ایست در دست داشت به من نزدیک شد و گفت مأمور پلیس است، اما وقتی چاقوی بزرگی در دست یکی از آن‌ها دیدم، فهمیدم آن‌ها زورگیر هستند و دنده عقب گرفتم و از دام آن‌ها گریختم. پس از اظهارات مرد پراید سوار مأموران راهی محل شدند که راننده خودروی پراید با دیدن خودروی مأموران اقدام به فرار کرد. چهار مرد مأمور نمای دیگر هم با پای پیاده فرار کردند که مأموران در تعقیب و گریز موفق شدند سه‌نفر از آن‌ها را دستگیر کنند.

سه‌متهم روز چهارشنبه برای بازجویی به دادسرای ناحیه ۳۴‌منتقل شدند. یکی از متهمان گفت: ما هر سه‌بچه یک محل و از دوستان دوران دبیرستان هستیم. ما هرسه معتاد به مواد‌مخدر گل شدیم و درس را رها کردیم. پس از این من شروع به دستفروشی کردم و سعید هم در بازار آهن کارگری می‌کند و فرید هم در قهوه‌خانه‌های محل نقره می‌فروشد. شب حادثه با بهادر که مواد‌مخدر گل می‌فروشد تماس گرفتم تا از او گل بخریم که از ما خواست برای خرید مواد به بزرگراه نواب برویم. ما سه نفر به محل حادثه رفتیم که دیدیم او و دوستش در پوشش مأمور پلیس در حال اخاذی از رانندگان عبوری هستند. بهادر از ما خواست دقایقی را آنجا منتظرشان باشیم که مأموران از راه رسیدند و ما را دستگیر کردند، اما بهادر و دوستش از محل گریختند. سه متهم برای ادامه تحقیقات و روشن شدن ادعایشان به دستور قاضی علی وسیله ایرد موسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرا در اختیار مأموران پلیس قرار گرفتند. مأموران در تلاشند تا دو متهم فراری را دستگیر کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار