اعتبار باشگاه متاثر از اعتبار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان است
کد خبر: 967651
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043jH
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان:
ذوب آهن اصفهان است و باید به تمام رشته‌ها بها داده شود و کسانی که دارند زحمت می کشند باید حق شان ادا شود و حتی تیم‌های پایه باید انتظارات شان برآورده شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، به نقل از باشگاه ذوب آهن، منصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در مراسم معارفه جواد محمدی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان به کادر فنی تیم‌های پایه و بزرگسالان باشگاه مدیران ستادی باشگاه گفت: همه ما موظف هستیم حرمت های یکدیگر را حفظ کنیم، تغییر در هر سازمانی طبیعی است و در هر لحظه ممکن است اتفاق بیفتد ممکن است فردا به خود من هم بگویند از اینجا جابجا و به جای دیگری برو، من استقبال می‌کنم.

 وی افزود: در هر سازمان برآورده کردن انتظارات سهامداران به حق ودر اولویت است. سهامداران انتظار آن را دارند که با توجه به سرمایه‌گذاری که کرده اند به نظرات آنها و اولویت هایشان توجه شود.

 وی تصریح کرد: دو دوره در هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان بودم و با مشکلات باشگاه کاملا آشنا هستم؛ کارهای زیادی باید در باشگاه انجام شود از جمله اینکه باید بدانیم که فقط تیم فوتبال ذوب‌آهن نیست، باشگاه به نام باشگاه فوتبال تنها نیست؛ بلکه باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان است و باید به تمام رشته‌ها بها داده شود و کسانی که دارند زحمت می کشند باید حق شان ادا شود و حتی تیم‌های پایه باید انتظارات شان برآورده شود.

مدیر عامل کارخانه ذوب آهن گفت: باید به رشته های ورزشی هم که تاثیر فرهنگی زیادی در جامعه دارند بهای بیشتری داده شود.

وی با اشاره به بودجه باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: در بحث بودجه  باشگاه، چندین بار گفته ام بودجه باشگاه کاهش نیافته است؛ بلکه بودجه ای را به مجمع کارخانه پیشنهاد دادیم که مبلغ ۲۵ میلیارد تومان به صورت کمک به باشگاه ذوب‌آهن مصوب شد. باشگاه می‌تواند بودجه خود را بسیار بالاتر ببندد، اما مبلغی بیش از ۲۵ میلیارد تومان را باید از راه‌های دیگری از جمله جذب اسپانسر و فعالیت‌های اقتصادی به دست بیاورد در این زمینه و جذب سرمایه بیشتر، شرکت سهامی ذوب آهن، هر گونه کمکی را به باشگاه‌ انجام خواهد داد تا بتواند بودجه باشگاه را افزایش داده و برخی بدهکاری ها و پرداخت‌ها به تیم‌ها را در زمان و موقع مناسب انجام بدهد .

یزدی زاده در خصوص آذری گفت: جا دارد از زحمات سعید آذری تشکر کنم زحمات زیادی برای باشگاه کشیدند، دوست داشتم امروز در این جلسه باشند. امروز با ایشان جلسه ای داشتیم و دعوت کردم که در این جلسه حضور داشته باشند که حضور ندارند از اعضای هیئت مدیره باشگاه آقایان عباسی، فریدونی، جمشیدی، برشان و محمدی مدیرعامل جوان باشگاه، هم تشکر می کنم.

 وی اظهار کرد: انرژی مثبت و بیشتری را برای کار در روزهای آینده در خود جمع کنید، همه تیم‌ها و همه پرسنل باشگاه باید تلاششان را دوچندان کنند تا باشگاه روز به روز بهتر از دیروز شود. البته اخلاق‌مداری اصل کار شما در همه کارها باشد از قبل هم گفته ام اخلاق‌مداری را در همه کارها در نظر بگیرد، اخلاق حرفه‌ای داشته باشید. هر تیم اخلاق حرفه‌ای داشته باشد و نتیجه هم بگیرد برای ما قابل احترام است؛ البته ما همیشه دنبال نتایج خوب و مثبت و برد در میدان مسابقه هستیم، اما اخلاق مداری اولویت اول ما بوده و خواهد بود. انشالله که با تلاش همه شما انتظارات برآورده شود و بتوانیم به برخی دیدگاه هایی هم که در سهامداران و هواداران خوب باشگاه وجود دارد پاسخ بدهیم.

یزدی زاده ضمن تشکر از تلاش های علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان و کادر فنی و بازیکنان تیم گفت: از علیرضا منصوریان صددرصد حمایت می کنیم و گزینه ما فقط یک نفر بوده و هست آن هم علیرضا منصوریان است به شایعات توجهی نکنید.

وی افزود: عده ای دنبال جوسازی هستند. علیرضا منصوریان و تیم هم با قدرت و تمرکز به کار خودش ادامه بدهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار