برگزاری همایش «ناجا و جامعه اسلامی» در اردبیل
کد خبر: 967538
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043hS
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
سرويس ايران جوان آنلاين: رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی اردبیل از برگزاری همایش تخصصی «ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری» در این استان خبر داد.
حجت‌الاسلام محمد شعبان‌پور رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه براساس هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده همایش تخصصی «ناجا و جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری» در اردبیل برگزار می‌شود، گفت: این همایش به صورت تخصصی در ۳۰ مهرماه امسال در استان برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند نسبت به ارسال مقالات خود به دبیرخانه همایش اقدام کنند.
وی آدرس دبیرخانه همایش را خیابان دانشگاه، ستاد فرماندهی انتظامی استان اردبیل، عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل اعلام کرد و افزود: مقالات ارسالی به دبیرخانه باید در محور‌های همایش ارائه شود. شعبان‌پور مقالات مورد پذیرش در این همایش را شامل بخش‌های چکیده، مقدمه، هدف، روش، متن، نتیجه‌گیری و منابع برشمرد و تصریح کرد: برخی محور‌های همایش شامل نقش و جایگاه ناجا در تحقق جامعه اسلامی مبتنی بر منظومه فکری مقام معظم رهبری و مبانی نظری، رویکرد‌ها و ابعاد جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری است. رئیس عقیدتی، سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل ضرورت تحقق جامعه اسلامی در منظومه فکری مقام معظم رهبری، جایگاه جامعه اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب و نقش ناجا در آن، الزامات آموزشی، پژوهشی و مهارتی ناجا در تحقق جامعه اسلامی و نقش و جایگاه سازمان‌ها، نهادها، مراکز نظامی و انتظامی، آموزش فرهیختگان استان در تحقق جامعه اسلامی را از دیگر محور‌های همایش عنوان کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار