شاخص بورس هفته را با صعود به پایان برد
کد خبر: 967505
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043gv
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
شاخص بورس تهران اگرچه در ابتدای بازگشایی بازار با نزول سنگین بیش از ۳۷۰۰ واحدی مواجه شد، اما هجوم خریداران باعث شد که این روند نزولی ادامه دار نباشد و سرانجام شاخص بورس با رشد ۲۰۴.۶۸ واحدی به کار روزانه خود پایان دهد.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۲۰۴.۶۸ واحد افزایش به ۲۷۸ هزار و ۶۷۴ واحد و ارزش روز بازار به ۱۰۱۸ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۵۵.۰۱ واحد رشد به ۷۴ هزار و ۸۹۹ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۵۳.۱۳ واحد کاهش به ۷۶ هزار و ۹۱۵ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۰۲.۵۱ واحد افت به ۵۱ هزار و ۴۸۷ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۳۲۷.۱۵ واحد افت به ۳۱۷ هزار و ۶۰۳ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۸۹.۳۶ واحد کاهش به ۲۰۲ هزار و ۵۳۴ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۴۸۴.۸۲ واحد رشد به رقم ۵۶۶ هزار و ۷۰۰ واحد رسید.
نماد فارس، فخاس، فولاد، فملی، پارسان بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد اخابر، حکشتی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۵.۹۳ واحد رشد به رقم ۳۷۱۰.۱۶ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۷۲۷ میلیون برگ سهم در قالب ۳۱۵ و ۴۲۹ هزار برگ به ارزش ۱۴۸۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار