برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی اسلامی در دانشگاه تهران
کد خبر: 967203
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043c3
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
اولین کنفرانس بین‌المللی طب اسلامی ایرانی توسط مجمع جهانی طب ابوعلی سینا با هدف هم‌اندیشی و هم‌افزایی و همچنین به‌روزرسانی دانش این حوزه با حضور جمعی از اساتید، پژوهشگران و طبیبان بیش از ۳۰ کشور جهان دوم و سوم شهریور ماه در دانشگاه تهران برگزار شد.
 سرویس جامعه جوان آنلاین: در این همایش مباحثی هم، چون طب ایرانی اسلامی و اصلاح سبک زندگی، اخلاق و فلسفه طب ایرانی اسلامی، تاریخ طب ایرانی اسلامی، طب ایرانی اسلامی فرصت‌ها و چالش‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، آموزش و پژوهش و راهبرد‌های توسعه طب ایرانی اسلامی، جایگاه طب ایرانی اسلامی در حوزه سلامت کشور و تجربیات درمانی در بیماری‌های مختلف مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

در این کنفرانس هم چنین دکتر حسین روازاده به عنوان طلایه دار طب اسلامی ایرانی انتخاب و از فعالیت‌های استاد حسین خیراندیش در حوزه طب اسلامی ایرانی تقدیر شد.

دکتر مهدی عباس طاهر استاد دانشگاه، دکتر روازاده، استاد خیراندیش، دکتر بادامچیان دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی، دکتر حمید سلطانی متخصص طب سنتی و طب شرق و حجت الاسلام قاسمی ازسخنرانان این کنفرانس بودند.
در این همایش هم چنین حجت الاسلام عبدالله‌پور نماینده حضرت آیت الله جوادی آملی حضور داشت و از تمبر اولین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی اسلامی رونمایی شد.
 
برگزاری نخستین کنفرانس بین‌المللی طب ایرانی اسلامی در دانشگاه تهران
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار