«امروز پایان جدال نفسگیر مرحله مقدماتی پسران در نقده»
کد خبر: 966891
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043X1
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
المپیاد استعدادهای برتر ورزش هاکی پسران و دختران ایران
مرحله مقدماتی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش هاکی پسران و دختران سراسرکشور، امروز شنبه دوم شهریورماه همزمان در نقده و کرمانشاه به پایان خواهد رسید.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در ادامه مرحله مقدماتی رقابت‌های استعدادهای برتر هاکی پسران کشور روز جمعه یکم شهریورماه بازیها در 6گروه A-B-C-D-E,F در زمین چمن مصنوعی استادیوم ورزشی 9دی نقده پیگیری شد و در روز دوم این نتایج در گروه های 6گانه بدست آمد :

گروه :Aزنجان2 مرکزی3 - خوزستان2 کهکیلویه و بویراحمد صفر

گروه : Bکرمانشاه2 آذربایجان شرقی یک - سیستان و بلوچستان16 اردبیل صفر-

گروه : Cتهران صفر بوشهر صفر - ایلام18 خراسان رضوی صفر

گروه : Dهمدان6 اصفهان صفر - مازندران یک هرمزگان صفر

گروه : Eسمنان3 گلستان صفر

گروه : Fقم2 فارس یک

در ادامه مرحله مقدماتی امروز شنبه در ادامه از گروه A خوزستان برابر مرکزی- زنجان با کهکیلویه و بویراحمد - از گروه B سیستان و بلوچستان مقابل آذربایجان شرقی - کرمانشاه با اردبیل - از گروه Cایلام با بوشهر- تهران مقابل خراسان رضوی- از گروه D اصفهان با هرمزگان- مازندران برابر همدان از گروه E خراسان جنوبی مقابل سمنان و از گروهF فارس برابر آذربایجان غربی(میزبان) به میدان می روند تا چهره تیمهای اول و دوم صعود کننده گروه های 6گانه پسران در نقده تعیین شود.

امروز پایان رقابت جذاب مرحله مقدماتی دختران در کرمانشاه »

آذربایجان شرقی- مرکزی- تهران- کهکیلویه و بویراحمد- قم- خراسان جنوبی- گیلان- ایلام- فارس تیمهای پیروز روز نخست

در ادامه مرحله مقدماتی گروه های چهارگانه A-B-C,D و روز دوم بازیهای المپیاد استعدادهای برتر هاکی دختران کشور روزجمعه یکم شهریورماه در زمین چمن هاکی مجموعه ورزشی پاک نژاد (فرهنگیان) کرمانشاه این نتایج بدست آمد :

گروه :Aآذربایجان شرقی5 قزوین صفر – مرکزی2 همدان یک

گروه : B تهران یک ایلام صفر – کرمانشاه صفر- کهکیلویه و بویراحمد3 هرمزگان صفر- درادامه دیشب تهران3 کرمانشاه (میزبان)یک – ایلام یک هرمزگان صفر

گروه : Cخراسان جنوبی4 اصفهان صفر - قم صفر کرمان صفر

گروه : D فارس یک گیلان صفر - خراسان رضوی2 خوزستان صفر

در ادامه مرحله مقدماتی امروز شنبه از گروه A قزوین برابر مرکزی و آذربایجان شرقی با همدان- از گروه B تهران برابرکهکیلویه وبویراحمد- هرمزگان با کرمانشاه(میزبان)- از گروه Cاصفهان مقابل کرمان - قم با خراسان جنوبی و از گروه D خوزستان برابر گیلان وفارس باخراسان رضوی دیدار میکنند تاچهره برترین های صعودکننده از گروههای 4گانه دختران درکرمانشاه تعیین شود.

دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش هاکی پسران ودختران کشور درسال1398 باحضور نمایندگان مستعدین سراسر ایران تا روز چهارشنبه مورخ 6 شهریورماه تاتعیین تیمهای برتر ونفرات برگزیده درنقده آذربایجان غربی و کرمانشاه ادامه مییابد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار