میدان نقش جهان میزبان بیش از 400 عنوان بازی
کد خبر: 966710
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043U6
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان:
نفیسه گل‌شیرازی گفت: یکم شهریورماه بیش از 400 نوع بازی در میدان نقش جهان اصفهان دراختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، رئیس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه برنامه ویژۀ تابستانه با انجام بیش از 400 نوع بازی در میدان نقش جهان اصفهان برگزار می شود، اظهار کرد: فضاسازي سخت افزاري این ویژه برنامه از ساعت ٦ صبح روز جمعه یکم شهریورماه آغاز شده و بعد از آن به ترتيب ايستگاه هاي بازي با 400 نوع متنوع در میدان نقش جهان چيدمان مي شود.

نفیسه گل‌شیرازی افزود: روال این برنامه بر این اساس است که از ساعت 14 چیدمان این بازی ها در دورتادور میدان نقش جهان آغاز شده و تا ساعت 17 ادامه پیدا می کند و خانواده ها از ساعت 18 می توانند از این بازی ها استفاده کنند.

رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تصریح کرد: کودکان دو ساله تا شهروندان ارشد و حتی 90 ساله می توانند از این فرصت برای بازی استفاده کنند. ضمن اینکه اکثر بازی ها خانوادگی است یعنی پدر و مادر و فرزند می توانند با یکدیگر بازی کنند ولی تعدادی از بازی ها هم به گروه های سنی خاص 2 تا 6 سال تعلق دارد.

وی گفت: برای شرکت در این برنامه هیچ پیش شرط ثبت نامی وجود ندارد و هر خانواده ای که در یکم شهریورماه از ساعت 18 در میدان نقش جهان حضور یابد می تواند در بازی های مختلف شرکت کرده و استفاده نماید.

گل‌شیرازی با بیان اینکه محوریت برنامه های اوقات فراغت برعهدۀ معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری اصفهان است، ادامه داد: علاوه بر غرفه هایی که حول محور بازی و تفریح است دو غرفه هم به موضوعات فرهنگی از سوی فرهنگسرای رسانه، خانه کودک و بانوسرای آفتاب اختصاص داده شده است.

رئیس اداره تفریح سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان،خاطرنشان کرد: حدود 80 درصد برنامه حول محور بازی های اداره تفریح و بخش ورزش همگانی شامل تنیس روی میز و فوتبال دستی و همچنین اجرای بازی چوگان بوده که از هرکدام شش میز تنیس و شش فوتبال دستی وجود دارد که در میدان قرار داده شده و ضمن آن  اَبَر والیبال هم برگزار می شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار